obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODOUzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć w roku artystycznym 2021/22
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłaszają uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć tanecznych, plastycznych i literackich dla dzieci i młodzieży, w ramach Akademii Szerokich Horyzontów, w roku artystycznym 2021/22.

Nasza oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży z terenu miasta i gminy Kozienice, dla których przygotowujemy specjalne propozycje.

Instruktorzy i animatorzy będą mieli do dyspozycji nowocześnie zaprojektowane i wyposażone pracownie (taneczną, dydaktyczną, salę sztuk plastycznych, salę na rogu, salę wystawową,) w nowoczesnym Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przy ul. Warszawskiej 29.

Oferty wraz z pełną dokumentacją należy przesłać na pocztę e-mail (w temacie wiadomości prosimy wpisać „Nabór uzupełniający na instruktora”) na adres: sekretariat@dkkozienice.pl.

Termin przesyłania dokumentów: do 30 czerwca 2021 r. do godz. 17.00.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 16 lipca 2021 r.

Wszelkie szczegóły znajdą Państwo w regulaminie.

W razie niejasności zapytania prosimy kierować na pocztę e-mail: dom.kultury@dkkozienice.pl.


   Liczba odwiedzin: 20242977
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.