obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Konkursy / ARCHIWUM /    

2021.07.02-10.20 - Konkurs wokalny „Śpiewamy Klimczuka” z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat z Gminy Kozienice do udziału w konkursie wokalnym „Śpiewamy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 2 lipca 2021 r. (piątek).

Udział w konkursie polega na nagraniu samodzielnie zaśpiewanej piosenki, której kompozytorem jest Bogusław Klimczuk (max. 5 min.) i przesłaniu nagrania za pośrednictwem aplikacji We Transfer na e-mail: sekretariat@dkkozienice.pl, wpisując w temacie wiadomości „Śpiewamy Klimczuka”, najpóźniej do dnia 15 września 2021 r. Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedno nagranie. Każde zgłoszenie przesłane na adres: sekretariat@dkkozienice.pl zostanie potwierdzone zwrotnym mailem.

Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej.

pobierz: Regulamin.pdf

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 20 października 2021 r. o godz. 15.00.

Uprzejmie informujemy, iż ze względu na brak zgłoszeń konkurs nie został rozstrzygnięty.
   Liczba odwiedzin: 21586006
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.