Deklaracja dostępności
2021.07.21 - Cyfrowy piknik promujący projekt „Cyfrowe GOK-i w podregionie radomskim”
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Fundacja VCC z Lublina zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na cyfrowy piknik promujący projekt „Cyfrowe GOK-i w podregionie radomskim”, który odbędzie się w dniu 21 lipca 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
    W programie:
    • warsztaty z robotyki i programowania dla dzieci i młodzieży,
    • quizy dla dzieci i dorosłych z nagrodami,
    • prezentacja dotycząca projektu Cyfrowe GOK-i i gra o programowaniu,
    • zabawy i gry m.in. Twister, Stópki, Klasy, Chińczyk.
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Piknik odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta. W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.
Wstęp wolny Serdecznie zapraszamy !!!
Projekt „Cyfrowe GOK-i w podregionie radomskim” realizowany jest przez Fundację VCC z Lublina, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Polska Cyfrowa, Oś priorytetowa: III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa. Działanie: 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej. Projekt podzielony jest na kilka etapów. W ramach realizowanych działań, Kozienicki Dom Kultury otrzymał 6 laptopów wraz z oprogramowaniem. Następnie dwóch pracowników Kozienickiego Domu Kultury wzięło udział w szkoleniach w wymiarze 60 godzin. Nowy sprzęt i umiejętności posłużyły też do organizacji szkoleń dla dzieci i młodzieży z zakresu dziennikarstwa on-line i bezpieczeństwa w sieci. Piknik stanowi kolejny element całego projektu.

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)