obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO



2021.07.23-29 - Głosowanie na inicjatywy mieszkańców konkursu „Nasza kultura w Gminie Kozienice”
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka informują, iż rozpoczyna się ważny etap w konkursie na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice”.
  • W dniach od 23 lipca 2021 r., od godz. 12.00 do 29 lipca 2021 r., do godz. 12.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do głosowania na zgłoszone do konkursu inicjatywy kulturalne.
  • Uczestnicy konkursu inicjatyw ubiegają się o dofinansowanie na realizację działań z zakresu kultury. Jest o co walczyć, bo maksymalna kwota dofinansowania wynosi aż 7000 zł.
  • Zgłoszone przez mieszkańców inicjatywy przeszły już ocenę formalną, a teraz pora na głosowanie!!! Dzięki państwa głosom, wnioskodawcy mogą otrzymać dodatkowe punkty do końcowej oceny swoich pomysłów. Każdy głos się liczy – głosuj i wybieraj razem z nami najciekawsze wydarzenia kulturalne.
  • Głosowanie odbywa się w Internecie przy pomocy platformy surveyplanet.com.
  • Zwycięskie inicjatywy zostaną zrealizowane w okresie od 1 września 2021 r. do 10 listopada 2021 r. na terenie Gminy Kozienice.


Lista inicjatyw oraz link do głosowania znajdują się na stronie:
https://www.dkkozienice.pl/index.php?id=10065


   Liczba odwiedzin: 21586183
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.