obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO2021.10.17 - Poranek teatralny dla dzieci „Pani Jesień dary niesie”
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”.

Spektakl pt. „Pani Jesień dary niesie” zaprezentują aktorzy z Zespołu „Kop” z Krakowa.

Spotkanie z teatrem odbędzie się w dniu 17 października 2021 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.
  Wstęp wolny!
   Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki do pobrania:
   • od dnia 2 października 2021 r. od godz. 13.00 do dnia 8 października 2021 r. do godz. 21.00 przez mieszkańców Gminy Kozienice posiadających „Kozienicką Kartę Mieszkańca” (zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/),
   • od dnia 9 października 2021 r. od godz. 13.00 - do 3 sztuk dla jednej osoby - przez pozostałych mieszkańców Gminy Kozienice (o ile pula wolnych miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpana)
   w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).


Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia
oraz służb sanitarno-epidemiologicznych.

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem reżimu sanitarnego,
m.in. uczestnicy zobowiązani będą zakryć maseczką nos i usta,
a organizator udostępni uczestnikom nie więcej jak 75% liczby miejsc w sali

(z regulaminem wydarzenia można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/index.php?id=8404)

W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach
stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!„Pani Jesień dary niesie”

Świstak - postać przewijająca się w całym cyklu - złości się, bo ktoś hałasuje przed jego norką. Okazuje się, że to Jesień, która właśnie nadeszła i zbiera plony - warzywa i owoce.

Jesień uświadamia Świstakowi potrzebę przygotowania się do nadchodzącej zimy. Świstak zbiera plony, żegna ptaki odlatujące na zimę, robi przetwory i przygotowuje swoją norkę, by bezpiecznie przetrwać zbliżającą się niesprzyjającą porę roku. W końcu zasypia.

Mali widzowie poznają nazwy jesiennych miesięcy, zjawiska związane z tą porą roku i działania, które ludzie i zwierzęta od wieków podejmują w tym czasie, by przetrwać.Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)   Liczba odwiedzin: 21166515
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.