obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Konkursy /    

2021.11.25 - XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka uprzejmie informują, iż XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok” odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. (czwartek) od godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29 (termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 19 listopada 2021 r.)

pobierz: Regulamin..pdfKoncert Galowy laureatów XII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok” został zaplanowany w czasie II Kiermaszu Świątecznego w Kozienicach przed Urzędem Miejskim, ul. Parkowa 5. O szczegółach, w tym o dacie i godzinie rozpoczęcia Koncertu Galowego i terminie wręczenia nagród, uczestnicy zostaną powiadomieni przez organizatora drogą e-mailową lub telefoniczną.Informujemy także, że w dniu 25 listopada 2021 r. (czwartek) od godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach podczas XII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok” odbędą się eliminacje rejonowe do Finału XX Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Staropolskie Kolędowanie” Radom 2021 (termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 19 listopada 2021 r.)

pobierz: Regulamin2.pdf


   Liczba odwiedzin: 21166563
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.