Deklaracja dostępności
2021.10.01 - Spacer fotograficzny w ramach inicjatywy „Kozienice w fotografii – retrospekcja (wspomnienie tego co było … pokazanie tego co jest)”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Franciszek Subocz informują, że na dzień 1 października 2021 r. (piątek), na godz. 15.00, zaplanowano plener fotograficzny w formie spaceru dla uczestników inicjatywy pn. „Kozienice w fotografii – retrospekcja (wspomnienie tego co było … pokazanie tego co jest)”. Trasa spaceru została wyznaczona ulicami: Warszawską, Piękną, Konstytucji 3 Maja, Radomską, Nowy Świat, Hamernicką i Lubelską. Przewodnikiem grupy został Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Kozienickiej, który przygotował prelekcję historyczną na temat poszczególnych miejsc na trasie marszu.
Plener zorganizowano w ramach inicjatywy „Kozienice w fotografii – retrospekcja (wspomnienie tego co było … pokazanie tego co jest)”, zgłoszonej przez Franciszka Subocza do konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice”, realizowanego przez Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.
Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)