Deklaracja dostępności
2022.04.04 - Warsztaty plastyczne „Pisanka w CKA” (VI edycja)
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają szkoły podstawowe z terenu Gminy Kozienice na warsztaty plastyczne „Pisanka w CKA” (VI edycja), które odbędą się w dniu 4 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) w godz. 11.00-13.30 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Termin zgłoszeń uczniów upływa z dniem 28 marca 2022 r.
Warsztaty poprowadzi Agnieszka Bieńkowska - instruktor ds. plastyki Kozienickiego Domu Kultury.
UWAGA: Uczestnikiem warsztatów może być uczeń zgłoszony przez Publiczną Szkołę Podstawową z terenu Gminy Kozienice. Szczegóły w regulaminie:
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka wprowadził zalecenia Ministerstwa Zdrowia oraz służb sanitarno-epidemiologicznych. Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do przestrzegania „Procedury bezpieczeństwa w KOZIENICKIM DOMU KULTURY im. Bogusława Klimczuka w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2”, z którą można zapoznać się na stronie: www.dkkozienice.pl/?id=3988 W całym obiekcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach stosujemy zasadę DDM, czyli: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)