Deklaracja dostępności
2022.06.30 - Trzecie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych, w ramach projektu „Kobiety Kobietom”

Gmina Kozienice serdecznie zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu warsztatów i wykładów motywacyjnych, w ramach projektu „Kobiety Kobietom”, które odbędzie się w dniu 30 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerem cyklu jest Fundacja Energia-Działanie z Kozienic oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Na finał cyklu w 2022 r. wykład i koncert w wykonaniu mężczyzn, czyli „Mężczyźni Kobietom”.

Zapraszamy na profil wydarzenia na stronie FB: „Kobiety Kobietom” - warsztaty i wykłady motywacyjne (spotkanie III)Bilety

   * w cenie 20 zł do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce

KUP BILET

   na stronie

www.dkkozienice.plod dnia 13 czerwca 2022 r. (poniedziałek)

   .

  * Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

     Po spotkaniu

   będzie można nabyć dobrowolną cegiełkę** o wartości 30 zł

     , wyłącznie za gotówkę, z rozprowadzenia których, dochód w całości przeznaczony będzie na badania profilaktyczne USG piersi kobiet z Ziemi Kozienickiej w przedziale 18-49 lat (populacja nieobjęta programem profilaktyki NFZ) oraz na wsparcie chorych na raka, będących w trudnej sytuacji materialnej.

    ** Debiutancki zestaw autorski Beaty Smykiewicz-Różyckiej (książka+audiobook) z autografem autorki.Serdecznie zapraszamy !!!


    Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)