Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2022.10.26-11.09 - Wystawa fotografii podsumowująca inicjatywę „Akcja REGENERACJA OdNowa”

Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Grupa Aktywnych Mieszkańców Ryczywołu zapraszają na wystawę fotografii podsumowującą inicjatywę lokalną „Akcja REGENERACJA OdNowa”. Otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 26 października 2022 r. (środa) o godz. 11.30 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Na wystawie zaprezentowane zostaną zdjęcia dokumentujące przebieg inicjatywy lokalnej „Akcja REGENERACJA OdNowa”, realizowanej we wrześniu i październiku 2022 roku przez Grupę Aktywnych Mieszkańców Ryczywołu. W ramach projektu, mieszkańcy wzięli udział w cyklu różnego rodzaju warsztatów: jogi dla kobiet, aromaterapii dla dorosłych i dzieci, pracy z kamerą i autoprezentacji, zdrowego żywienia oraz WenDo. Na chętnych uczestników czekał również spływ kajakowy Radomką pod hasłem „Przygoda, relaks, natura” oraz rajd nordic walking. Wystawa ta jest ostatnim punktem programu inicjatywy i stanowi podsumowanie dwumiesięcznych działań mieszkańców Ryczywołu.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do dnia 9 listopada 2022 r.


Wystawa jest częścią inicjatywy pn. „Akcja REGENERACJA OdNowa”
zgłoszonej przez Grupę Aktywnych Mieszkańców Ryczywołu
do 3. Konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura z KDK w Gminie Kozienice”,
realizowanego przez Gminę Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)