Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2023.03.16 - Spektakl komediowy pt. „Prezent urodzinowy”

W dniu 16 marca 2023 r. (czwartek) o godz. 19.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystawiony zostanie spektakl komediowy pt. Prezent urodzinowy  w reż. Jerzego Bończaka.

Bilety w cenie od 109 zł do nabycia w następujących miejscach:
>>> kasy KDK - Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
>>> biletyna.pl
>>> kupbilecik.pl

>>> ewejsciowki.pl

Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 733 777 840.

ORGANIZATOR: Teatr Capitol.


Dołącz do wydarzenia na FB: Kozienice: Prezent urodzinowy

„Prezent urodzinowy”, reż. Jerzy Bończak

„Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji, w reżyserii Jerzego Bończaka. Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu, w dwóch apartamentach, pomiędzy którymi znajdują się drzwi, umożliwiające swobodne przechodzenie z jednego pomieszczenia do drugiego. Po rozstaniu z żoną, chcący przeżyć upojną, zaaranżowaną przygodę miłosną, a zarazem zestresowany tym faktem, mężczyzna, urzędnik w średnim wieku zostaje uwikłany w splot nieprawdopodobnych zdarzeń. Gdy szykuje się na upojną noc z kobietą do towarzystwa, okazuje się, że wynajęty apartament hotelowy kryje w sobie wiele tajemnic. Pomimo zapewnień o prywatności, nieco zwariowanego Włocha – boya hotelowego, drzwi dzielące oba apartamenty pozostają otwarte. W tym momencie rozpoczyna się seria niespodzianek płynąca jednocześnie z dwóch części sceny. Kto zatem kryje się za drzwiami pokoju obok?

Szukająca miłości poprzez agencję matrymonialną młoda, urocza i nieśmiała kobieta, czeka na zaaranżowane spotkanie z idealnym kandydatem na męża. W tym samym czasie niespodziewanie do pokoju puka ponętna małżonka głównego bohatera, która myśli, że spotka się tam z przyjacielem. Zamiast niego, zastaje ekscentrycznego psychologa, rozwodnika, który czeka na dziewczynę z pokoju obok. Nie zdający sobie sprawy z pomyłki nieco neurotyczny mężczyzna zaprasza ją na kolację i szampana. Kobieta przystaje na propozycję.

Każdego z nowo przybyłych gości przyprowadza coraz bardziej zdezorientowany boy, który zamiast wyprostować całą sytuację, postanawia milczeć – zachęcony dużym napiwkiem od jednego z bohaterów, nie wiedząc do końca, w co się pakuje. Jednocześnie każdy z uczestników tego galimatiasu zastanawia się gdzie schować nowoprzybyłych, niechcianych gości.

Pewne jest jedno bohaterowie tej komedii omyłek mają w planach wyjątkowe randki w ciemno. Kiedy zorientują się, że coś tu nie gra i jak zakończy się ten zaskakujący pobyt gości w hotelu? Spektakl jest wystawiany w bardzo nowoczesnej i bogatej scenografii, ważny jest tu każdy detal, trzeba pozostać czujnym do samego końca. Czeka Was wieczór pełen niespodzianek. Przekonajcie się sami.

Obsada:

  • Liz: Katarzyna Skrzynecka / Katarzyna Pakosińska
  • Kate: Katarzyna Ptasińska / Dominika Kryszczyńska
  • Tony: Rafał Cieszyński / Lesław Żurek
  • Bob: Tomasz Dedek / Radosław Pazura
  • Dick: Waldemar Obłoza / Tomasz Schimscheiner

ZAPRASZAMY!!!


Zdjęcia z wydarzenia znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)