Deklaracja dostępności
2023.11.30 - Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju

W dniu 30 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju z nowym programem pt. „100 procent”, w ramach „Kulturalnych czwartków w KDK”.

Bilety w cenie od 100 zł do nabycia od dnia 3 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) w następujących miejscach:

      • kasy Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29)
      • biletyna.pl
      • www.kupbilecik.pl

Informacje i zamówienia grupowe u Organizatora tel. 501 829 317. 

ORGANIZATOR: Life Art Studio.


Dołącz do wydarzenia na FB: Kabaret Moralnego Niepokoju Nowy Program pt. 100 PROCENT

Kabaret Moralnego Niepokoju – 100 PROCENT

Jak mówił Forrest Gump: „Program Kabaretu Moralnego Niepokoju jest jak pudełko czekoladek: nigdy nie wiadomo na co się trafi, ale wiadomo że będzie super”. Tak jest i tym razem. Klasycznie błyskotliwe teksty Roberta Górskiego w klasycznie błyskotliwym wykonaniu artystów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Raz życiowo i konkretnie, raz abstrakcyjnie i zmysłowo. A zawsze śmiesznie. Przypomnicie sobie o tym co miłe i przyjemne, zapomnicie o tym, co kłopotliwe. Będzie 100% KMN w KMN, 100% cukru w cukrze, 100% tequili w tequili, i to takiej najlepszej, ze skorpionem. Co prawda skorpiona na chwilę w niej nie ma, ale i tak smakuje wyśmienicie.

Spróbujcie!

ZAPRASZAMY!!!