Deklaracja dostępności
2023.05.21 - Poranek teatralny dla dzieci „Magiczna podróż”

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Magiczna podróż” odbędzie się w dniu 21 maja 2023 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.

Bilety*:

    • normalny 12 zł
    • ulgowy** 7 zł

do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) oraz w zakładce KUP BILET na stronie www.dkkozienice.pl od dnia 22 kwietnia 2023 r. (sobota).

* Przy zakupie w kasach KDK dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25%, zaś dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca" rabat 10%. Zachęcamy do wyrabiania „Kozienickiej Karty Mieszkańca”, szczegóły na stronie: karta.kozienice.pl/.

** Bilety ulgowe przysługują: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia/seniorom po 60 roku życia (po okazaniu ważnej legitymacji/dowodu osobistego).


Opis bajki „Magiczna podróż”

Pantomima to teatr bez słów, jednak wyjątkowo ta unikalna forma teatralna w tym spektaklu została połączona ze słowem. Interaktywny spektakl opowiada zabawną historię dwóch przyjaciół podróżujących z różnych krańców świata na planowany występ. W trakcie podróży spotyka ich wiele zaskakujących przygód. Podczas przedstawienia na scenie wystąpią też najmłodsi widzowie, próbując niezwykłej sztuki iluzji.

Występują: Grzegorz Grzywacz i Marcin Masztalerz

Muzyka: Danuta Kamińska

Pomysł i wykonanie: aktorzy Teatru Mimoto

Premiera: maj 2013 r.

                                                                                      Teatr Pantomimy „Mimoto” z Warszawy


Zdjęcia z wernisażu znajdują się na naszym profilu na FACEBOOKU (wystarczy kliknąć w poniższy baner)