Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  Wystawa malarstwa – Krzysztof Mańczyński
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa „Moje pejzaże” – Krzysztof Mańczyński. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 19 stycznia 2020 r.
Poranek teatralny dla dzieci „Śmieciaki ratują świat”
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Śmieciaki ratują świat” zaprezentują aktorzy z Teatru „Tak” ze Skomielnej Czarnej. Spotkanie z teatrem odbędzie się 19 stycznia 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wernisaż wystawy malarstwa i rysunku – Sławomir Zawadzki
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa i rysunku „Błotno liryczny realizm magiczny” – Sławomir Zawadzki, który odbędzie się w dniu 24 stycznia 2020 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Magazyn KDK Nr 103
Zachęcamy do lektury sto trzeciego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 grudnia 2019 r. Kolejny Nr 104 KDK już 31 stycznia 2020 r.
„What about future?” - otwarty wykład dotyczący ekologii, w ramach platformy „Zwolnieni z teorii”
Grupa uczniów z Zespołu Szkół Nr 1 w Kozienicach zaprasza na otwarty wykład dotyczący ekologii, w ramach projektu „What about future?”, w ramach platformy „Zwolnieni z teorii”. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 stycznia 2020 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerem wydarzenia jest m.in. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, a patronem medialnym telewizja lokalna Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka „Kronika Kozienicka”.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 2 listopada 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.
Wystawa „Szkice z pracowni UTW”
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy „Szkice z pracowni UTW” grup fakultatywnych działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystawę można oglądać w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 31 stycznia 2020 r.
Uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłasza uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć teatralnych z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, a także zajęć z teatroterapii dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, w ramach Akademii Szerokich Horyzontów, w roku artystycznym 2019/20. Termin przesyłania dokumentów: do 3 lutego 2020 r. do godz. 17.00.
Zima w mieście - ferie 2020 z KDK
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach, w ramach akcji „Zima w mieście - ferie 2020 z KDK”, która potrwa od 10 do 22 lutego 2020 roku. W czasie ferii będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także seansów w kinie oraz wycieczek autokarowych. Zapisy na zajęcia odbywają się w dniach 25 stycznia - 1 lutego 2020 r. osobiście w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach i poprzez stronę internetową „Strefa zajęć”.
Wyjazd do Radomskiej Orkiestry Kameralnej – Diamentowy jubileusz Ireny Santor „Śpiewam, czyli jestem”
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na wyjazd do Radomskiej Orkiestry Kameralnej na diamentowy jubileusz Ireny Santor „Śpiewam, czyli jestem”. Wyjazd odbędzie się 28 lutego 2020 r. (piątek) o godz. 17.45 (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 4 stycznia 2020 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
IV Regionalny Konkurs Poetycki
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza osoby dorosłe - mieszkańców powiatu kozienickiego i radomskiego - do udziału w IV Regionalnym Konkursie Poetyckim. Termin nadsyłania prac mija 6 marca 2020 r. UWAGA: Nagrody finansowe.
Wystawa malarstwa i rysunku – Sławomir Zawadzki
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa i rysunku „Błotno liryczny realizm magiczny” – Sławomir Zawadzki. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 8 marca 2020 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1333 (06-12.01.2020)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1333 (06-12.01.2020)


Rozmowa z…
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na wywiad z cyklu „Rozmowa z…”
Rozmowa z Mariuszem Ptaszkiem i Jarosławem Pawelcem - Rada Rycerzy Kolumba w Kozienicach
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 14183466
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.