Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
  


UWAGA - sprzedaż
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przeznacza do sprzedaży używany multicore firmy KLOTZ oraz używane ręczne wciągniki łańcuchowe typu WRLT (2 szt).
Gminny plener malarski WISŁA - NATURALNIE!
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza młodzież do udziału w gminnym plenerze malarskim WISŁA - NATURALNIE! zorganizowanym z okazji kozienickich obchodów „Roku Rzeki Wisły”. Termin zgłoszeń upływa z dniem 28 kwietnia 2017 r.
Magazyn KDK Nr 66
Zachęcamy do lektury sześćdziesiątego szóstego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 31 marca 2017 r. Kolejny Nr 67 KDK już 30 kwietnia 2017 r.
Poranek teatralny dla dzieci BABROSZKI LECĄ W KOSMOS
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI. Spektakl BABROSZKI LECĄ W KOSMOS zaprezentują aktorzy z Teatru TRIP ze Świętochłowic. Spotkanie z teatrem odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Ogłoszenie
Informujemy, że podczas majowych świąt narodowych zmianie ulegają godziny pracy Centrum Kulturalno - Artystycznego w Kozienicach:
1 maja 2017 r. (poniedziałek) Święto Pracy - CKA nieczynne
2 maja 2017 r. (wtorek) Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej - CKA czynne w godz. 9.00 - 21.00
3 maja 2017 r. (środa) rocznica uchwalenia Konstytucji - CKA czynne w godz. 13.00 - 21.00. Uwaga: Czynny punkt informacji, kawiarnia oraz kino. Nie będzie można skorzystać z pozostałych usług Kozienickiego Domu Kultury, Szkoły Muzycznej i Mediateki. Za utrudnienia przepraszamy.
Repertuar kina na Tydzień 77
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza do KINA KDK. W repertuarze Tygodnia 77 (28 kwietnia - 3 maja 2017 r.) dwa filmy, w tym PREMIERA OGÓLNOPOLSKA - „Wybawienie”.
Spotkanie autorskie z Cezarym Żakiem
Biblioteka Publiczna Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie z Cezarym Żakiem, które odbędzie się 4 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.
Teatralne podróże PHANTOM - UPIÓR W OPERZE
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na ostatni w tym sezonie wyjazd z cyklu: TEATRALNE PODRÓŻE. Wyjazd odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) do Teatru MUZYCZNEGO w Lublinie na spektakl pt. PHANTOM - UPIÓR W OPERZE. Zapisy w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do wyczerpania limitu miejsc lub do dnia 5 maja 2017 r.
Wieczór poezji Grupy Poetyckiej ERATO
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na wieczór poezji Grupy Poetyckiej ERATO pt. „Majowe nuty”, który odbędzie się w dniu 6 maja 2017 r. (sobota) o godz. 17.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
XXIV Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza do udziału w XXIV Konkursie Muzyczno - Tanecznym MUSIC-DANCE. Konkurs odbędzie się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w dniach 17-18 maja 2017 r. Termin zgłoszeń upływa 8 maja 2017 r.
Gminny konkurs plastyczny UROKI RZEKI WISŁY
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w gminnym konkursie plastycznym UROKI RZEKI WISŁY zorganizowanym z okazji kozienickich obchodów „Roku Rzeki Wisły”. Termin składania prac upływa z dniem 9 maja 2017 r.
Zakończenie roku UTW
UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Kozienice – dra inż. Tomasza Śmietanki serdecznie zaprasza na UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE roku akademickiego 2016/2017, które odbędzie się 10 maja 2017 r. (środa) o godz. 11.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.
Wystawy fotograficzne PONTY oraz TO MY
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystaw fotograficznych PONTY oraz TO MY grup fakultatywnych działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wystawy można oglądać w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 10 maja 2017 r.
XXIV Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE
Uprzejmie przypominamy, iż XXIV Konkurs Muzyczno - Taneczny MUSIC-DANCE odbędzie się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29), w dniach 17-18 maja 2017 r. od godz. 11.00 (próby od godz. 9.00).
Gminny konkurs plastyczny UROKI RZEKI WISŁY
Uprzejmie informujemy, iż rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego UROKI RZEKI WISŁY połączone z wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 20 maja 2017 r. podczas imprezy plenerowej zorganizowanej z okazji kozienickich obchodów „Roku Rzeki Wisły” na tarasie widokowym nad Wisłą w Kępeczkach.
Wystawa fotograficzna pt. Beskidy Michała Sośnickiego
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej pt. Beskidy Michała Sośnickiego. Wystawa prezentująca 20 fotografii gór, głównie o wschodzie i zachodzie słońca dostępna jest w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 21 maja 2017 r.
Teatralne podróże PHANTOM - UPIÓR W OPERZE
Uprzejmie przypominamy, iż ostatni w tym sezonie wyjazd z cyklu: TEATRALNE PODRÓŻE do Teatru MUZYCZNEGO w Lublinie na spektakl pt. PHANTOM - UPIÓR W OPERZE odbędzie się 26 maja 2017 r. (piątek) o godz. 15.00 z zatoki autobusowej na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”.
Konkurs Piosenki WYGRAJ SUKCES (kwalifikacje regionalne)
Uprzejmie przypominamy, iż kwalifikacje regionalne do 22. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki WYGRAJ SUKCES odbędą się w dniu 29 maja 2017 roku od godz. 11.00 (próby od godz. 9.00) w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wystawa malarstwa Krzysztofa Nowaka
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa Krzysztofa Nowaka pt. Pod jednym Słońcem. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 6 czerwca 2017 r.
Turniej CITY BREAKERS
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza serdecznie wszystkich, których pasją jest taniec break dance, zarówno osoby zajmujące się tym rodzajem tańca, a także jego sympatyków, do wzięcia udziału w IV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU TAŃCA BREAK DANCE „KOZIENICE CITY BREAKERS”, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2017 roku w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim przy ul. Bohaterów Studzianek 30.
INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla par
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na INDYWIDUALNE LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO dla par. Zajęcia odbywają się w sali tanecznej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, w uzgodnionych z parą terminach.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 maja do 31 lipca 2017 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie miasta i gminy Kozienice oraz na terenie całego powiatu kozienickiego, w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1191 (18-23.04.2017)


Serwis Sportowy

Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1191 (18-23.04.2017)


Rozmowa z…
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na wywiad z cyklu „Rozmowa z…”
Rozmowa z Markiem Grzelczakiem - trenerem KKS Kozienice (19.04.2017)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 6999259
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.