obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Noc Świętojańska w Kozienicach
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przy współpracy z Kozienickim Centrum Rekreacji i Sportu serdecznie zapraszają na imprezę plenerową Noc Świętojańska, która odbędzie się w dniu 19 czerwca 2021 r. od godz. 20.00 na nabrzeżu nad Jeziorem Kozienickim (teren Ośrodka Rekreacji i Turystyki, ul. Bohaterów Studzianek 30).

UWAGA: W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie może zostać odwołane.
Zapisy na zajęcia „Lato w mieście - wakacje 2021 z KDK”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do udziału w zajęciach, w ramach akcji „Lato w mieście - wakacje 2021 z KDK”, która potrwa od 1 lipca do 26 sierpnia 2021 roku. W czasie wakacji będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne, przy zachowaniu wszystkich reżimów sanitarnych. Nie zabraknie także seansów w kinie oraz wyjazdów autokarowych. Zapisy na zajęcia odbywają się w dniach od 19 czerwca od godz. 10.00 do 25 czerwca 2021 r. do godz. 20.00 poprzez stronę internetową „Strefa zajęć”.
Magazyn KDK Nr 121
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego pierwszego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 maja 2021 r. Kolejny Nr 122 KDK już 30 czerwca 2021 r.
XIX Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Komornickiej
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w XIX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Komornickiej (termin składania prac upływa z dniem 30 czerwca 2021 r.)
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część pierwsza „Jabłuszko pełne snu” od 1 czerwca 2021 r. do 30 czerwca 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć w roku artystycznym 2021/22
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłaszają uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć tanecznych, plastycznych i literackich dla dzieci i młodzieży w ramach Akademii Szerokich Horyzontów, w roku artystycznym 2021/22. Termin przesyłania dokumentów: do 30 czerwca 2021 r. do godz. 17.00.
Koncert zespołu Sztywny Pal Azji z okazji rozpoczęcia wakacji
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji rozpoczęcia wakacji, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert zespołu Sztywny Pal Azji, który odbędzie się w dniu 1 lipca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Konkurs na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do udziału w konkursie na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice” (termin składania wniosków o dofinansowanie: 16 czerwca - 14 lipca 2021 r., do godz. 17.00).
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Ignacego Patynowskiego z Kozienic. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 maja - 31 lipca 2021 r.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część druga „Tygrysiątko” od 1 lipca 2021 r. do 31 lipca 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Wystawa malarstwa Doroty Wulczyńskiej-Kieloch
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Intencje koloru” Doroty Wulczyńskiej-Kieloch. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 12 czerwca - 1 sierpnia 2021 r.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część trzecia „Czarny Alibaba” od 1 sierpnia 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs plastyczny w rok Lema
Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Kozienickiej zaprasza uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Kozienice do udziału w konkursie plastycznym „Plastyczna wizja fantasy mieszkańców planety znajdującej się gdzieś w kosmosie…”. Prace należy dostarczyć do siedziby Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”, ul. Kopernika 8/17 dnia 16 czerwca 2021 r. od godziny 12.00 do godziny 15.00 włącznie. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas wystawy zorganizowanej w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29, dnia 2 września 2021 roku. Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część czwarta „Wycinanka ze snów” od 1 września 2021 r. do 30 września 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Narodowy Spis Powszechny 2021
Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Pierwotnie odbyć miał się on w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021, lecz termin ten wydłużono z powodu pandemii COVID-19.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.
Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedziArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 19784826
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.