Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  Smykofonia - koncert dla maluszków STRUMYKI, WIETRZYKI I INNE POMYSŁY PANI HARFY
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: SMYKOFONIA - KONCERT DLA MALUSZKÓW. Koncert pt. STRUMYKI, WIETRZYKI I INNE POMYSŁY PANI HARFY odbędzie się w dniu 18 listopada 2018 r. (niedziela) o godz. 13.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Warsztaty plastyczne BOMBKA W CKA
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza szkoły podstawowe z terenu Gminy Kozienice na warsztaty plastyczne BOMBKA W CKA. Termin zgłoszeń uczniów upływa z dniem 23 listopada 2018 r.
Poranek teatralny dla dzieci BAJECZNA KSIĘGA
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI. Spektakl BAJECZNA KSIĘGA zaprezentują aktorzy z Teatru URWIS z Krakowa. Spotkanie z teatrem odbędzie się 25 listopada 2018 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
20-lecie Grupy Poetyckiej ERATO
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na wieczór poezji Grupy Poetyckiej ERATO z okazji 20-lecia połączony z promocją tomików wierszy Iwony Bitner pt. „Samotna chwila” i Marii Komsty pt. „Lustro powiedz”. Spotkanie odbędzie się w dniu 25 listopada 2018 r. (niedziela) o godz. 16.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wystawa przeglądowa członków STL - okręg radomski
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy przeglądowej członków Stowarzyszenia Twórców Ludowych - okręg radomski. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 26 listopada 2018 r.
X Konkurs Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza uczniów zgłoszonych przez szkoły i instytucje kultury z terenu powiatu kozienickiego do udziału w X Konkursie Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 26 listopada 2018 r.
Magazyn KDK Nr 88
Zachęcamy do lektury osiemdziesiątego ósmego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 31 października 2018 r. Kolejny Nr 89 KDK już 30 listopada 2018 r.
Festiwal Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do udziału w eliminacjach regionalnych do Finału XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE - Radom 2018. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 30 listopada 2018 r.
X Konkurs Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK
Uprzejmie informujemy, iż X Konkurs Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK odbędzie się w dniu 6 grudnia 2018 r. od godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.

Informujemy także, że w dniu 6 grudnia 2018 r. od godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach podczas X Konkursu Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK odbędą się eliminacje rejonowe do Finału XVII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE - Radom 2018.
Warsztaty plastyczne BOMBKA W CKA
Uprzejmie informujemy, iż warsztaty plastyczne BOMBKA W CKA, odbędą się w dniu 7 grudnia 2018 r. w godz. 13.00-15.00 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Teatralne podróże KOLACJA DLA GŁUPCA
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na grudniowy wyjazd z cyklu: TEATRALNE PODRÓŻE. Wyjazd odbędzie się 15 grudnia 2018 r. (sobota) o godz. 17.30 do Teatru POWSZECHNEGO w Radomiu na spektakl pt. KOLACJA DLA GŁUPCA (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 17 listopada 2018 r. do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
X Konkurs Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK
Uprzejmie informujemy, iż wręczenie nagród laureatom X Konkursu Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK odbędzie się w dniu 8 stycznia 2019 roku (wtorek) o godz. 11.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Marcela Króla z Nowej Wsi. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 2 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1272 (05-11.11.2018)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1272 (05-11.11.2018)


Rozmowa z…
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na wywiad z cyklu „Rozmowa z…”
Rozmowa z Eweliną Matuszkiewicz - pisarką
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 10394188
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.