obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Koncert poetycki „Sztandary Niepodległości” – Artur Gotz
Fundacja Kultury i Sportu 44 w Warszawie, Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert poetycki „Sztandary Niepodległości” – Artur Gotz, który odbędzie się w dniu 2 grudnia 2021 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: Koncert zostaje przeniesiony na 8 grudnia 2021 r. na godz. 13.30.
Wernisaż wystawy fotograficznej „Moje widzenie świata…”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „Moje widzenie świata…” grup fakultatywnych działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku KDK, który odbędzie się w dniu 8 grudnia 2021 r. (środa) o godz. 12.30 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
XX Przegląd Kolęd i Pastorałek – Kozienice 2021
Stowarzyszenie Klub Seniora „Złota Jesień” w Kozienicach serdecznie zaprasza na XX Przegląd Kolęd i Pastorałek – Kozienice 2021, który odbędzie się w dniu 9 grudnia 2021 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.

Partnerem wydarzenia jest m.in. Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka.
XII Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”
Uprzejmie przypominamy, iż Koncert Galowy laureatów XII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok” połączony z wręczeniem nagród odbędzie się w dniu 16 grudnia 2021 r. (czwartek) od godz. 13.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.
Ogłoszenie
Informujemy, że w dniach 2-30 listopada 2021 r. garaż podziemny Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach będzie wyłączony z użytkowania, a wjazd zamknięty. Utrudnienia spowodowane są zaplanowanymi na ten okres pracami remontowymi. W tych dniach zapraszamy na parkingi sąsiadujące z instytucją znajdujące się przy ul. Legionów i przy ul. Sosnowej oraz parking zlokalizowany przy Krytej Pływalni „Delfin”. Za utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja z dnia 2021.11.30:
Informujemy, że wyłączenie z użytkowania garażu podziemnego Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach zostaje przedłużone do 17 grudnia 2021 r. (włącznie).
Uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć fakultatywnych dla słuchaczy UTW w roku akademickim 2021/22
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłaszają uzupełniający nabór ofert na prowadzenie zajęć tanecznych i ruchowych, w tym gimnastycznych, dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury, w roku akademickim 2021/22. Termin przesyłania dokumentów: do 30 grudnia 2021 r. do godz. 17.00.
Magazyn KDK Nr 128
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego ósmego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 30 listopada 2021 r. Kolejny Nr 129 KDK już 31 grudnia 2021 r.
Wystawa fotograficzna „Moje widzenie świata…”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy fotograficznej „Moje widzenie świata…” grup fakultatywnych działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku KDK. Wystawę można oglądać w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 9 grudnia 2021 r. - 5 stycznia 2022 r.
Teatralne podróże: spektakl pt. „A mi to rybka!”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 9 stycznia 2022 r. (niedziela) o godz. 15.00 do Teatru Capitol w Warszawie na spektakl pt. „A mi to rybka!” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 11 grudnia 2021 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Występ Kabaretu Ani Mru-Mru
Już 13 stycznia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.30 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) wystąpi kabaret Ani Mru-Mru z programem „Cirque de volaille”, serwując roladę humoru, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku.
Zapisy uzupełniające do Akademii Szerokich Horyzontów w roku artystycznym 2021/22
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłaszają zapisy uzupełniające na zajęcia nauki gry na instrumentach, literackie, plastyczne, taneczne, dziennikarskie, logiczne i turystyczne oraz fotograficzne, odbywające się w ramach Akademii Szerokich Horyzontów Kozienickiego Domu Kultury, adresowane do dzieci i młodzieży w roku artystycznym 2021/22.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 listopada 2021 r. - 31 stycznia 2022 r.
Wystawa ceramiki „Zapisane ogniem” – Aleksandra i Bogusław Dobrowolscy
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy ceramiki „Zapisane ogniem” – Aleksandra i Bogusław Dobrowolscy. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 4 grudnia 2021 r. - 13 lutego 2022 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

„Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 21585984
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.