Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  Magazyn KDK Nr 83
Zachęcamy do lektury osiemdziesiątego trzeciego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 30 czerwca 2018 r. Kolejny Nr 84 KDK już 31 lipca 2018 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Bartosza Kondratowicza z Janikowa. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 2 maja do 31 lipca 2018 r.
Wystawa „Grafika z Wydziału Sztuki”
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy „Grafika z Wydziału Sztuki” studentów i pracowników Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 6 sierpnia 2018 r.
Wernisaż wystawy Ireneusza Lenarczyka
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Ireneusza Lenarczyka „Francja”, który odbędzie się w dniu 10 sierpnia 2018 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Uwaga: Wśród publiczności na wernisażu zostanie rozlosowana praca autora.
LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2018 z KDK
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2018 z KDK, która potrwa od 2 lipca do 31 sierpnia 2018 roku. W czasie wakacji będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także seansów w kinie. Zapisy na zajęcia odbywają się w dniach 18 - 27 czerwca 2018 r.
Wystawa Ireneusza Lenarczyka „Francja”
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa Ireneusza Lenarczyka „Francja”. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 22 października 2018 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1255 (09-15.07.2018)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1255 (09-15.07.2018)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 9629486
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.