obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Wernisaż wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora, który odbędzie się w dniu 6 sierpnia 2021 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Poranek teatralny dla dzieci „Kim będę, gdy dorosnę?”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Kim będę, gdy dorosnę?” zaprezentują aktorzy z Teatru „Tup Tup” z Warszawy. Spotkanie z teatrem odbędzie się w dniu 8 sierpnia 2021 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wyniki konkursu na inicjatywy lokalne
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka informują, iż w poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r., odbyło się posiedzenie komisji konkursu na inicjatywy lokalne mieszkańców, w ramach projektu pn. „Nasza kultura w Gminie Kozienice”. Komisja, na podstawie regulaminu, oceniła w sumie 2 (dwa) wnioski, złożone do konkursu przez mieszkańców Gminy Kozienice. W wyniku przyznanej punktacji, komisja postanowiła o skierowaniu do dofinansowania 2 (dwóch) złożonych wniosków, w kwotach postulowanych przez wnioskodawców. Realizacja inicjatyw odbędzie się na terenie Gminy Kozienice w terminie od 1 września do 10 listopada 2021 roku. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami konkursu.
Nabór uzupełniający konkursu na inicjatywy lokalne
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do udziału w naborze uzupełniającym konkursu na inicjatywy lokalne „Nasza kultura w Gminie Kozienice” (termin składania wniosków o dofinansowanie: 4-10 sierpnia 2021 r., do godz. 17.00).
Ogłoszenie
Informujemy, że w dniu 15 sierpnia 2021 r. (Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny) Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach jest nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.
Magazyn KDK Nr 123
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego trzeciego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 lipca 2021 r. Kolejny Nr 124 KDK już 20 sierpnia 2021 r. - wydanie specjalne.
Lato w mieście - wakacje 2021 z KDK
Uprzejmie przypominamy, iż od 1 lipca do 26 sierpnia 2021 roku trwa akcja „Lato w mieście - wakacje 2021 z KDK”. Prosimy uczestników zajęć wakacyjnych o punktualne stawianie się na zajęcia.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część trzecia „Czarny Alibaba” od 1 sierpnia 2021 r. do 31 sierpnia 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs plastyczny w rok Lema
Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Kozienickiej zaprasza uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z terenu Gminy Kozienice do udziału w konkursie plastycznym „Plastyczna wizja fantasy mieszkańców planety znajdującej się gdzieś w kosmosie…”. Prace należy dostarczyć do siedziby Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”, ul. Kopernika 8/17 dnia 16 czerwca 2021 r. od godziny 12.00 do godziny 15.00 włącznie. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas wystawy zorganizowanej w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29, dnia 2 września 2021 roku. Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”.
Wystawa fotograficzna „Finis” Stanisława Gąsiora
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 7 sierpnia - 10 października 2021 r.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część czwarta „Wycinanka ze snów” od 1 września 2021 r. do 30 września 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs wokalny „Śpiewamy Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat z Gminy Kozienice do udziału w konkursie wokalnym „Śpiewamy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 2 lipca 2021 r. (piątek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 września 2021 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 20 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs literacki „Cytujemy Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają młodzież w wieku 15-18 lat i dorosłych z Gminy Kozienice do udziału w konkursie literackim „Cytujemy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 27 lipca 2021 r. (wtorek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29 września 2021 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” 20 października 2021 r. o godz. 16.00.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację i leczenie Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 sierpnia - 31 października 2021 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Narodowy Spis Powszechny 2021
Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Pierwotnie odbyć miał się on w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021, lecz termin ten wydłużono z powodu pandemii COVID-19.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.
Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedziArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 20243084
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.