Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
27. Akcja „Sprzątanie Świata – Polska”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice do udziału w 27. Akcji „Sprzątanie świata – Polska” pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”. W akcji udział biorą wolontariusze z grupy Wolontariatu Seniora Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.
Koncert on-line Michała Pastuszaka z zespołem „Żyje się dalej”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Enea Wytwarzanie zapraszają na koncert on-line Michała Pastuszaka z zespołem „Żyje się dalej”, w ramach projektu „Wirtualne życie, realne problemy środowiska” – razem dla ekologii w Gminie Kozienice. Koncert odbędzie się w dniu 20 września 2020 r. (niedziela), o godz. 18.00 za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”.
Koncert muzyki jazzowo-popowej duetu „Bolewski i Tubis”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Międzynarodowego Dnia Muzyki”, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert muzyki jazzowo-popowej duetu „Bolewski i Tubis”, który odbędzie się w dniu 26 września 2020 r. (sobota) o godz. 17.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). UWAGA: Koncert będzie również transmitowany „na żywo”.
Zapisy do Akademii Szerokich Horyzontów
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka ogłaszają zapisy do Akademii Szerokich Horyzontów dla dzieci, młodzieży i dorosłych na rok artystyczny 2020/21.
Procedury bezpieczeństwa w CKA
Uprzejmie informujemy, iż w związku z pandemią koronawirusa i obowiązującym na terenie całego kraju reżimem sanitarnym, osoby odwiedzające Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach, zobowiązane są do przestrzegania procedury bezpieczeństwa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Obowiązują m.in. nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki lub przyłbice), dezynfekcji rąk (płyn do dezynfekcji jest dostępny w wielu punktach CKA) oraz utrzymywanie dystansu co najmniej 1,5 metrów, pomiędzy poszczególnymi osobami.

Pełna treść procedury bezpieczeństwa jest dostępna TUTAJ: www.dkkozienice.pl/zalaczniki/9590/Zalacznik%20nr%201_aktualizacja(2020.08.19).pdf

Magazyn KDK Nr 111
Zachęcamy do lektury sto jedenastego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 sierpnia 2020 r. Kolejny Nr 112 KDK już 30 września 2020 r.
Konkurs fotograficzny „Razem z Gminą Kozienicką”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz grupa „Wiktoria Krekora - W grupie siła” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do udziału w konkursie fotograficznym „Razem z Gminą Kozienicką”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice” (prace należy składać do dnia 1 października 2020 r. (czwartek) do godz. 21.00).
Koncert zespołu MILO Ensemble
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Międzynarodowego Dnia Muzyki”, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert zespołu MILO Ensemble „Podróż Dookoła Mózgu”, który odbędzie się w dniu 2 października 2020 r. (piątek) o godz. 20.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). UWAGA: Koncert będzie również transmitowany „na żywo”.
Poranek teatralny dla dzieci „Skacząca Królewna”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Skacząca Królewna” zaprezentują aktorzy z Teatru „Prima” z Warszawy. Spotkanie z teatrem odbędzie się w dniu 11 października 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 sierpnia do 31 października 2020 r.
Wystawa malarstwa „Marek Citak… Ziemi”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Marek Citak… Ziemi”. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 29 sierpnia - 2 listopada 2020 r.
Powszechny Spis Rolny 2020
Już wkrótce w całej Polsce rozpocznie się Powszechny Spis Rolny – obowiązkowy dla każdego użytkownika gospodarstwa rolnego. Oto odpowiedzi na podstawowe pytania związane z tym ważnym badaniem.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1368 (07 - 13.09.2020)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna
Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
„Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1368 (07 - 13.09.2020)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 16984786
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.