Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  X Spotkanie Wigilijne
Uprzejmie informujemy, iż 14 grudnia 2018 r. (piątek) w godz. 16.00-18.30 na terenie przed krytą pływalnią „Delfin” w Kozienicach odbędzie się X SPOTKANIE WIGILIJNE adresowane do mieszkańców i gości Ziemi Kozienickiej.
Teatralne podróże KOLACJA DLA GŁUPCA
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na grudniowy wyjazd z cyklu: TEATRALNE PODRÓŻE. Wyjazd odbędzie się 15 grudnia 2018 r. (sobota) o godz. 17.30 do Teatru POWSZECHNEGO w Radomiu na spektakl pt. KOLACJA DLA GŁUPCA (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 17 listopada 2018 r. do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Magazyn KDK Nr 89
Zachęcamy do lektury osiemdziesiątego dziewiątego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 30 listopada 2018 r. Kolejny Nr 90 KDK już 31 stycznia 2018 r.
Ogłoszenie
Informujemy, że w okresie świątecznym zmianie ulegają godziny otwarcia Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
X Konkurs Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK
Uprzejmie informujemy, iż wręczenie nagród laureatom X Konkursu Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK odbędzie się w dniu 8 stycznia 2019 roku (wtorek) o godz. 11.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Występ kabaretu SMILE
Uprzejmie informujemy, iż sprzedaż stacjonarna na występ kabaretu SMILE dostępna jest w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) od godz. 13.00 dnia 24 listopada 2018 r.
Wystawa malarstwa Tomasza Wróblewskiego
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy malarstwa Tomasza Wróblewskiego. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 20 stycznia 2019 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Marcela Króla z Nowej Wsi. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 2 listopada 2018 r. do 31 stycznia 2019 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie Gminy Kozienice oraz pozostałych gmin Powiatu Kozienickiego (Garbatka-Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów), w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1276 (03-09.12.2018)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1276 (03-09.12.2018)


Rozmowa z…
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na wywiad z cyklu „Rozmowa z…”
Rozmowa z Ireną Bielawską - prezesem LGD Puszcza Kozienicka
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 10546203
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.