obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Magazyn KDK Nr 117
Zachęcamy do lektury sto siedemnastego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 stycznia 2021 r. Kolejny Nr 118 KDK już 28 lutego 2021 r.
Wystawa malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 7 listopada 2020 r. - 28 lutego 2021 r.
V Regionalny Konkurs Poetycki
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza osoby dorosłe - mieszkańców powiatu kozienickiego i radomskiego - do udziału w V Regionalnym Konkursie Poetyckim. Termin nadsyłania prac mija 2 marca 2021 r. UWAGA: Nagrody finansowe.
Wernisaż wystawy pt. „Osłoda” Kamili Stefanii Tkaczyk
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wernisaż wystawy pt. „Osłoda” Kamili Stefanii Tkaczyk, który odbędzie się w dniu 5 marca 2021 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: Wśród uczestników wernisażu zostanie rozlosowana praca autorki.
Otwarte spotkanie wielkanocne z weną artystyczną
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na otwarte spotkanie wielkanocne z weną artystyczną, które odbędzie się w dniu 9 marca 2021 r. (wtorek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
Występ artystów z Kabaretu pod Wyrwigroszem z okazji „Dnia Kobiet”
Burmistrz Gminy Kozienice, z okazji „Dnia Kobiet”, zaprasza wszystkie Panie z Gminy Kozienice na występ artystów z Kabaretu pod Wyrwigroszem pt. „LIFE czyli NA ŻYWO”, który odbędzie się w dniu 4 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 i o godz. 20.00 oraz w dniu 11 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 i o godz. 20.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Partnerami wydarzenia są: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Kozienickie Centrum Rekreacji i Sportu.
Teatralne podróże: spektakl pt. „Upiór w kuchni”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 13 marca 2021 r. (sobota) o godz. 16.30 do Teatru Kamienica w Warszawie na spektakl pt. „Upiór w kuchni” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 20 lutego 2021 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Otwarte warsztaty literackie dla młodzieży i dorosłych
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają młodzież (od 16 lat) i dorosłych na jednodniowe otwarte warsztaty literackie, które odbędą się w dniu 13 marca 2021 r. (sobota) od godz. 11.00 w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
XVIII Konkurs Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w XVIII Konkursie Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka odbywającym się w ramach „Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka”. Festiwal odbędzie się w Kozienicach, w dniach 27-28 sierpnia 2021 r. i poprzedzony zostanie kwalifikacjami wstępnymi, które odbędą się w dniu 30 maja 2021 r. Zgłoszeń, za pomocą interaktywnego formularza, należy dokonać wyłącznie w terminie od dnia 1 marca 2021 r., od godz. 9.00 do dnia 31 marca 2021 r., do godziny 23:59:59.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Oliwiera Popisa z Kozienic. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach od 1 lutego do 30 kwietnia 2021 r.
Wystawa „Osłoda” Kamili Stefanii Tkaczyk
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy „Osłoda” Kamili Stefanii Tkaczyk. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 6 marca - 16 maja 2021 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu KulturyArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 18532315
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.