obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO

Zapisy do Akademii Szerokich Horyzontów 2021/22
Informujemy, iż 4 października 2021 r. rusza Akademia Szerokich Horyzontów Kozienickiego Domu Kultury adresowana do dzieci, młodzieży i dorosłych w roku artystycznym 2021/22. Zapisy na zajęcia odbywają się w dniach 11-24 września 2021 r.
Otwarty wykład dla Słuchaczy UTW oraz seniorów z Gminy Kozienice
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Radio SoVo serdecznie zapraszają słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Kozienickiego Domu Kultury oraz seniorów z terenu Gminy Kozienice na otwarty wykład „Internet dla rozrywki i rozwijania relacji”, który odbędzie się w dniu 28 września 2021 r. (wtorek) o godz. 10.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29. Uwaga: obowiązują zapisy.
Realizacja wybranych inicjatyw lokalnych, w ramach konkursu „Nasza kultura w Gminie Kozienice”
Uprzejmie przypominamy, iż w okresie od 1 września do 10 listopada 2021 r. na terenie Gminy Kozienice realizowane są inicjatywy lokalne mieszkańców, w ramach projektu pn. „Nasza kultura w Gminie Kozienice”. Realizacja inicjatyw odbywa się we współpracy z Kozienickim Domem Kultury im. Bogusława Klimczuka, który jest organizatorem całego projektu.
Magazyn KDK Nr 125
Zachęcamy do lektury sto dwudziestego piątego numeru „Magazynu Kulturalnego KDK” z dnia 31 sierpnia 2021 r. Kolejny Nr 126 KDK już 30 września 2021 r.
„Zmiany globalne na przykładach lokalnych” - wykład i warsztaty
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji VIII edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju, serdecznie zapraszają dzieci i młodzież (10-14 lat) oraz dorosłych na wykład i warsztaty w ramach inicjatywy „Zmiany globalne na przykładach lokalnych”, które odbędą się w dniu 2 października 2021 r. (sobota) od godz. 11.00 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, ul. Warszawska 29.

UWAGA: Na warsztaty adresowane do dzieci i młodzieży (w wieku 10-14 lat) obowiązują zapisy.
Koncert „Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Międzynarodowego Dnia Muzyki”, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na koncert „Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski”, który odbędzie się w dniu 7 października 2021 r. (czwartek) o godz. 18.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Teatralne podróże: spektakl pt. „Miłość w Saybrook”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na pierwszy wyjazd, w nowym sezonie artystycznym, z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 12 października 2021 r. (wtorek) o godz. 16.30 do Teatru 6. Piętro w Warszawie na spektakl pt. „Miłość w Saybrook” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 12 września 201 r. (niedziela) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Konkurs plastyczny „Wolność kocham i rozumiem”
Gmina Kozienice, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka i Grupa Nieformalna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice, dzieci i młodzież powyżej 12. roku życia oraz osoby dorosłe, do udziału w konkursie plastycznym „Wolność kocham i rozumiem”. Prace będą przyjmowane do dnia 13 października 2021 r.
Wystawa fotograficzna „Finis” Stanisława Gąsiora
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy fotograficznej „Finis” Stanisława Gąsiora. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 7 sierpnia - 17 października 2021 r.
Konkurs plastyczny „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Rysujemy piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 1 czerwca 2021 r. (wtorek). Konkurs podzielony jest na cztery części, każda z nich ma indywidualny termin zgłaszania prac (część czwarta „Wycinanka ze snów” od 1 września 2021 r. do 30 września 2021 r.)

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 15.00.
Plebiscyt „Wybieramy najpopularniejsze piosenki Bogusława Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice, którzy ukończyli 13 lat, do udziału w plebiscycie „Wybieramy najpopularniejsze piosenki Bogusława Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 21 września 2021 r. (wtorek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 października 2021, do godz. 21.00.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 19 października 2021 r. o godz. 16.00.
Konkurs wokalny „Śpiewamy Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają dzieci i młodzież w wieku 5-15 lat z Gminy Kozienice do udziału w konkursie wokalnym „Śpiewamy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 2 lipca 2021 r. (piątek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 września 2021 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 20 października 2021 r. o godz. 15.00.
Konkurs literacki „Cytujemy Klimczuka”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają młodzież w wieku 15-18 lat i dorosłych z Gminy Kozienice do udziału w konkursie literackim „Cytujemy Klimczuka”, z okazji 100. rocznicy urodzin Bogusława Klimczuka. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” od dnia 27 lipca 2021 r. (wtorek). Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 29 września 2021 r.

Wyniki zostaną opublikowane w „Kulturalnej grupie KDK” 20 października 2021 r. o godz. 16.00.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęcają do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację i leczenie Mai Kultys z Holendrów Kozienickich. Nakrętki można wrzucać do specjalnego pojemnika – „gramofonu”, który znajduje się przed Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, przez całą dobę - siedem dni w tygodniu, w dniach 1 sierpnia - 31 października 2021 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Narodowy Spis Powszechny 2021
Od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021! Pierwotnie odbyć miał się on w dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021, lecz termin ten wydłużono z powodu pandemii COVID-19.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.
Social Media

Grupy artystyczne Kozienickiego Domu Kultury

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedziArchiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 20802511
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.