Strona główna             O nas             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt             Partnerzy      
  


Repertuar kina na Tydzień 90
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza do KINA KDK. W repertuarze Tygodnia 90 (18 - 23 sierpnia 2017 r.) pięć filmów, w tym PREMIERA OGÓLNOPOLSKA „Gang Wiewióra 2”.
Wernisaż wystawy pn. FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pn. FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM, który odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2017 r. (piątek) o godz. 17.00 w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Festiwal im. B. Klimczuka
Uprzejmie informujemy, iż w dniu 26 sierpnia 2017 r. w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim odbędzie się XV Jubileuszowy Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka. Wstęp wolny - liczba miejsc ograniczona !!! Serdecznie zapraszamy !!!
Wystawa pn. Retrospektywa plenerów w Garbatce-Letnisku
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy pn. Retrospektywa plenerów w Garbatce-Letnisku. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 28 sierpnia 2017 r.
LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji LATO w MIEŚCIE - WAKACJE 2017 z KDK, która potrwa od 26 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku. W czasie wakacji będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne. Nie zabraknie także seansów w kinie.
Magazyn KDK Nr 71 - wydanie specjalne
Zachęcamy do lektury siedemdziesiątego pierwszego numeru magazynu kulturalnego KDK z dnia 16 sierpnia 2017 r. (wydanie specjalne). Kolejny Nr 72 KDK już 31 sierpnia 2017 r.
Repertuar kina na Tydzień 91
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza do KINA KDK. W repertuarze Tygodnia 91 (25 - 30 sierpnia 2017 r.) cztery nowe filmy, na naszym ekranie.
Przegląd 30-lecia twórczości Józefa Kondeji
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza na Przegląd 30-lecia twórczości Józefa Kondeji. Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 1 września 2017 r. (piątek) o godz. 17.00 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
II MAZOWIECKI KONWENT ANIMATORÓW KULTURY
Forum Kultury Mazowsze, Mazowiecki Instytut Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, Federacja Mazowia i Fundacja Obserwatorium mają przyjemność zaprosić na II MAZOWIECKI KONWENT ANIMATORÓW KULTURY, który odbędzie się w dniach 21-22 września 2017 roku w Kozienickim Domu Kultury / Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
Wystawa fotograficzna pn. FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy fotograficznej pn. FOTO-IGRASZKI Z KULTURĄ W POWIECIE KOZIENICKIM. Wystawę można oglądać w patio Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 25 września 2017 r. Wystawa jest częścią projektu dofinansowanego z programu „Decydujesz, pomagamy”. To od Państwa zależy, które zdjęcie prezentowane na wystawie wygra cenne nagrody! Głosowanie od 25 sierpnia do 25 września w punkcie informacji CKA.
Wystawa pn. 7-ka Niteczki
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia wystawy Klubu Miłośniczek Robótek Ręcznych pn. 7-ka Niteczki. Wystawę można oglądać w sali na rogu Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 2 października 2017 r.
Przegląd 30-lecia twórczości Józefa Kondeji
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza do obejrzenia Przeglądu 30-lecia twórczości Józefa Kondeji. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) do 24 października 2017 r.
Akcja zbierania plastikowych nakrętek
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zachęca do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek z przeznaczeniem na rehabilitację Kingi Abramczyk z Kozienic. Nakrętki są przyjmowane w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach codziennie w godz. 9.00-21.00, w dniach od 1 sierpnia do 31 października 2017 r.


Archiwum wiadomości
Działalność Kozienickiego Domu Kultury

Telewizja lokalna KRONIKA KOZIENICKA w internecie
Ponieważ jedną z form działalności Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka jest prowadzenie telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka”, dlatego zapraszamy na nasz kanał YouTube, gdzie można znaleźć relacje z wydarzeń, które odbywają się na terenie miasta i gminy Kozienice oraz na terenie całego powiatu kozienickiego, w tym retransmisje z obrad sesji Rady Miejskiej w Kozienicach i sesji Rady Powiatu Kozienickiego....

ZASADY PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ

Aktualności
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
AKTUALNOŚCI - wydanie 1208 (14-20.08.2017)


Serwis Sportowy
Telewizja lokalna „Kronika Kozienicka”
zaprasza na
SERWIS SPORTOWY - wydanie 1208 (14-20.08.2017)
Archiwum Kroniki


   Liczba odwiedzin: 7601024
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.