obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

Kronika Kozienicka

Kawiarnia

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Miss Polski

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

Facebook-bok

Instagram

YouTube-bok

BIP-bok

RODO


      

Archiwum wiadomości
Strona: z 228

2020-11-23
Uroczyste (wirtualne) zakończenie projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”
Narodowe Centrum Kultury i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na uroczyste (wirtualne) zakończenie projektu „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, które odbędzie się, w formie transmisji na żywo, w dniu 22 listopada 2020 r. (niedziela) o godz. 15.00 za pośrednictwem telewizji lokalnej KDK „Kronika Kozienicka”, serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” oraz kanału YouTube Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „KDKimBK”.

2020-11-20
Konkurs Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają uczniów zgłoszonych przez przedszkola, szkoły i instytucje kultury z terenu powiatu kozienickiego do udziału w XII Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na ten Nowy Rok”. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 19 listopada 2020 r.

UWAGA: W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, wydarzenie zostaje odwołane.

2020-11-16
Poranek teatralny dla dzieci „Koziołek Matołek wyrusza w świat”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”. Spektakl pt. „Koziołek Matołek wyrusza w świat” zaprezentują aktorzy z Teatru „Tak” ze Skomielnej Czarnej. Spotkanie z teatrem odbędzie się w dniu 15 listopada 2020 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, wydarzenie zostaje odwołane.

2020-11-11
Teatralne podróże: spektakl pt. „Upiór w kuchni”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, zapraszają mieszkańców Gminy Kozienice na kolejny wyjazd z cyklu: „Teatralne podróże”. Wyjazd odbędzie się 10 listopada 2020 r. (wtorek) o godz. 16.30 do Teatru Kamienica w Warszawie na spektakl pt. „Upiór w kuchni” (miejsce wyjazdu: zatoka autobusowa na ul. Legionów - na wysokości Krytej Pływalni „Delfin”). Zapisy przyjmowane są od godz. 10.00 dnia 10 października 2020 r. (sobota) do wyczerpania limitu miejsc w punkcie informacji Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, zlokalizowanym na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

UWAGA: W związku z drugą falą pandemii i podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, wydarzenie zostaje odwołane.

2020-11-08
Koncert, w formie on-line, „Multistylowa Underkadabra” - Kudłaty SoundSystem (Łukasz Różycki)
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Stowarzyszenie „Przystanek Inicjatywa” serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na koncert „Multistylowa Underkadabra” w wykonaniu Kudłaty SoundSystem (Łukasz Różycki), w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, w formie on-line, który odbędzie się w dniu 7 listopada 2020 r. (sobota) o godz. 18.00 za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK” i FB Stowarzyszenia „Przystanek Inicjatywa” oraz kanału YouTube Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „KDKimBK”.

2020-11-07
Procedury bezpieczeństwa w CKA
Uprzejmie informujemy, iż w związku z pandemią koronawirusa i obowiązującym na terenie całego kraju reżimem sanitarnym, osoby odwiedzające Centrum Kulturalno-Artystyczne w Kozienicach, zobowiązane są do przestrzegania procedury bezpieczeństwa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka w trakcie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Obowiązują m.in. nakaz zakrywania ust i nosa (maseczki lub przyłbice), dezynfekcji rąk (płyn do dezynfekcji jest dostępny w wielu punktach CKA) oraz utrzymywanie dystansu społecznego.

Pełna treść procedury bezpieczeństwa jest dostępna TUTAJ: www.dkkozienice.pl/index.php?id=3988


2020-11-07
Komunikat ws. SARS-CoV-2
Uprzejmie informujemy, iż w związku z apelem rządu o zastosowanie wszelkich działań mających na celu zahamowanie rozwoju pandemii, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka z dniem 24 października 2020 r., zawiesza (do odwołania - minimum dwa tygodnie) wszystkie zajęcia stacjonarne prowadzone w zakresie Uniwersytetu Trzeciego Wieku (seniorzy) oraz zajęcia grupowe Akademii Szerokich Horyzontów (dzieci, młodzież, dorośli).

2020-11-07
Wernisaż, w formie on-line, wystawy malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają na wernisaż, w formie on-line, wystawy malarstwa „Cyrk i dziewczyna” – Honorata Drążyk, który odbędzie się w dniu 6 listopada 2020 r. (piątek) o godz. 17.00 za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDK”.

UWAGA: Wernisaż zostaje przesunięty na finisaż, który odbędzie się w styczniu 2021 r.

2020-11-06
Zakończenie inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”
Narodowe Centrum Kultury, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka oraz Grupa nieformalna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) na zakończenie inicjatywy „Kobieto ! Puchu marny ! – czy aby na pewno ?”, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2020 r. (czwartek) o godz. 11.00 w sali kameralnej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, ul. Warszawska 29.

2020-11-03
Wystawa malarstwa „Marek Citak… Ziemi”
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do obejrzenia wystawy malarstwa „Marek Citak… Ziemi”. Wystawę można oglądać w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) w dniach 29 sierpnia - 2 listopada 2020 r.   Liczba odwiedzin: 17617018
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.