Działy Wydarzenia kulturalne Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka 2007.06.23-24 - VI Festiwal Piosenki Polskiej im. Bogusława Klimczuka
ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE
Szanowni Państwo!
Kozienickie Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do konkursu interpretacji piosenki VI Festiwalu Piosenki Polskiej im. Bogusława Klimczuka odbędą się 19 maja 2007r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Kozienicach, al. 1 Maja 8. Początek przesłuchań o godz. 11.00. Próby przewidziane są w godz. 8.00-10.30. Niestawienie się na przesłuchania równa się wykluczeniu solisty lub zespołu z udziału w konkursie.
W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 048 611 07 50.
Organizator
Lista osób zakwalifikowanych do etapu wstępnego konkursu interpretacji piosenki VI Festiwalu Piosenki Polskiej im. Bogusława Klimczuka:
zaktualizowana - zgodna z kolejnością prezentacji
UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór. Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę.
- Zespół instrumentalny „CONVERS” – Kozienice
- ”Cykady na Cykadach”
- ”Nie stało się nic”
- Agnieszka Banaś – Policzna
- ”Dłoń”
- ”W biegu”
- Darek Bernatek – Szydłowiec
- ”Jaskółka uwięziona”
- ”Dziwny jest ten świat”
- Halina Ewa Bruzda – Radom
- ”Nadzieja”
- ”Zaśpiewaj mi piosenkę”
- Magdalena Brzostek – Świętochłowice
- ”Ołów”
- ”Dworzec”
- Zespół wokalny „GAMES” – Bytów
- ”Seksapil”
- ”Hej chłopaku, hej!”
- Magdalena Gniwek – Radom
- „Małe tęsknoty”
- ”Nikt nie błądzi sam”
- Magdalena Graczyk – Młodojewo Parcele
- ”Jeżeli chcesz”
- ”Czas nas uczy pogody”
- Zespół wokalny „HEMAM” – Gorzów Wielkopolski
- ”Dziesięć w skali Beauforta”
- ”Port”
- Julia Hertmanowska – Warszawa
- ”Karuzela z madonnami”
- ”Litania”
- Małgorzata Jambroży – Szczecin
- ”Potrzebuję”
- ”Gdzie ci mężczyźni”
- Małgorzata Jeśmontowicz – Bytów
- ”Domek bez adresu”
- ”Powróćmy jak za dawnych lat”
- Aleksandra Jeżak – Radom
- ”Radość najpiękniejszych lat”
- ”Kolorowy wiatr”
- Ewa Klimaszewska – Biała Podlaska
- ”Księżyc i róże”
- ”Nie wierz mi, nie ufaj mi”
- Daniel Kluska – Łódź
- ”Spoza nas”
- ”Tak jak w kinie”
- Agnieszka Konarska – Kielce
- ”Jaskółka uwięziona”
- ”Powrócisz tu”
- Marcelina Kopyt – Radom
- ”Śpiewam i gram”
- ”Wiosna i deszcz”
- Anna Korczak – Dąbrowa
- ”Jesteś lekiem na całe zło”
- ”Czas nas uczy pogody”
- Alicja Kozłowska – Kozienice
- ”Nie budźcie mnie”
- ”Boję się”
- Natalia Krakowiak – Kołobrzeg
- ”Co zrobimy z ta miłością”
- ”SOS”
- Ewa Kryza – Wyrzysk
- ”Polska Madonna”
- ”Ale to już było”
- Magdalena Krzywda – Chorzów
- ”My song”
- ”Samba na jedną nutę”
- Katarzyna Kucharz – Szprotawa
- ”Czas nas uczy pogody”
- ”Kolorowy wiatr”
- Szymon Kusarek – Warszawa
- ”Siódmy rok”
- ”Ja dla pani czasu nie mam”
- Magdalena Lenarczyk – Warszawa
- ”Siedzę i myślę”
- ”Szklana pogoda”
- Magdalena Ławniczak – Radom
- ”Czarny Alibaba”
- ”Ballada o nocy”
- Jolanta Łuczywo – Kozienice
- ”Pamiętaj wtedy żeś szczęśliwy”
- ”Szklane domy”
- Mateusz Maciejczyk – Radom
- ”Przytul mnie mocno'
- ”Nie chcę więcej”
- Paulina Maciejczyk – Lublin
- ”W moim magicznym domu”
- ”Jej portret”
- Malwina Masternak – Opatów
- ”Gdzie ci mężczyźni”
- ”Zamiast”
- Zespół instrumentalny „THE RAYSTOPS” – Zwoleń
- ”Biały rower”
- ”Królowie disco”
- Aneta Matyjaśkiewicz – Radom
- ”Będę śniła”
- ”Dziesięć przykazań”
- Filip Moniuszko – Konin
- ”Jednego serca”
- ”Sutra”
- Monika Nowakowska – Warka
- ”Mój sen jak ognisko”
- ”Nie wierz mi, nie ufaj mi”
- Dominika Orman – Szydłowiec
- ”Do polityka”
- ”Głębokość wejrzeń”
- Zespół wokalny „ÓSEMKA” – Puchaczów
- ”Wieża Babel”
- ”Pani Capuletti”
- Magdalena Pal – Chorzów
- ”Jak dzieci”
- ”Nieobecni”
- Jarosław Petrzak – Nowy Kiełbów
- ”Bez miłości”
- ”Jaskółka uwięziona”
- Aleksandra Piotrowska – Radom
- ”Za-czekam”
- ”Obok nas”
- Sebastian Plewiński – Legnica
- ”Nadzieja moja”
- ”Powiedz stary, gdzieś ty był”
- Danuta Plotnik – Opole
- ”Jaka róża taki cierń”
- ”Uratuj mnie uratuj”
- Żaneta Plotnik – Opole
- ”Jesteśmy na wczasach”
- ”Lustro”
- Przemysław Przystup – Puchaczów
- ”Płonąca stodoła”
- ”Nie chcę więcej”
- Jagoda Russ – Warszawa
- ”To moja magia”
- ”Do nieba, do piekła”
- Zespół wokalny „SILVER LINING” – Mysłowice
- ”TAO”
- ”W pochodzie codzienności”
- Malwina Skowrońska – Warszawa
- ”Pytasz mnie o to jak żyłam”
- ”Rycerz przegranych spraw”
- Aleksandra Sobieraj – Szydłowiec
- ”Kasandra”
- ”Czarny Dwór”
- Kamila Stolarczyk – Inowrocław
- ”Magiczne ognie”
- ”Rycerz przegranych spraw”
- Agnieszka Strowik – Łódź
- ”Rękawiczki”
- ”Modlitwa”
- Agata Szocińska – Końskie
- ”Piosenka o okularnikach”
- ”Magiczne ognie”
- Małgorzata Tomaszewska – Warszawa
- ”Twoje 4 strony”
- ”Pokonamy to”
- Aleksandra Usiądek – Warszawa
- ”Jesteś lekiem na całe zło”
- ”Papierowy księżyc”
- Krystian Walczak – Świnoujście
- ”Nie dokazuj”
- ”Kiedy tęsknię”
- Sylwia Wąsik – Puławy
- ”Sen bez twarzy”
- ”Boję się”
- Martyna Zając – Szczecin
- ”Modlitwa o miłość prawdziwą”
- ”Stoję czy leżę”
- Aleksandra Zawadzka – Warszawa
- ”Powrotna bossa nova”
- ”Jeszcze poczekajmy”
- Anita Zawidzka – Opatów
- ”Remedium”
- ”Strumień”
- Sara Żywiołowska – Opatówek
- ”Dziwne figle pięknej pani”
- ”Śpieszmy się”
- godz. 8.00 – 10.30 – PRÓBY
godz. 11.00 – PRZESŁUCHANIA CZĘŚĆ I
- Marina Łuczenko – Warszawa
- ”Niebo to my”
- ”Nie ma jak pompa”
- Małgorzata Nakonieczna – Kielce
- ”Papierowe ptaki”
- ”Embarras”
- Robert Samitowski – Świnoujście
- ”Bądź moim natchnieniem”
- ”Sen o Warszawie”