Deklaracja dostępności
2008.08.11-13 - Warsztaty Tańca Afrykańskiego (afro-dance) w ramach WARSZTATÓW WAKACYJNYCH 2008

Kozienickie Centrum Kultury Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza na WARSZTATY WAKACYJNE 2008. Zapisy na warsztaty odbywają się w Domu Kultury w Kozienicach. Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. WARSZTATY TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO (afro-dance)
    termin: 11, 12 i 13 sierpnia 2008r. od godz. 14.00 uczestnicy: dzieci IV – VI klas, młodzież gimnazjalna i szkół średnich miejsce: Dom Kultury w Kozienicach, al. 1 maja 8 prowadzenie:
      Benoit le Gros - młody tancerz z Togo legitymujący się wieloma świadectwami i dyplomami w zakresie tańca (m.in. Dyplom tańca tradycyjnego Togo, świadectwo z wyróżnieniem w dziedzinie tańca tradycyjnego – Zespół HEBIESO, świadectwo z wyróżnieniem w dziedzinie tańca afrykańskiego i tradycyjnego Union des Balet du Togo, międzynarodowy dyplom tańca afro-współczesnego, klasycznego i modern Międzynarodowej Szkoły HENRI MOTRA).
    zapisy: do 4 sierpnia 2008r. w Domu Kultury (pokój instruktorów) odpłatność: 30 zł za 3 dni - wpłata przy zapisie informacje dodatkowe:
      Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń i sportowe obuwie na zmianę.