Deklaracja dostępności
2009.03.29 - 14 Ogólnopolski Konkurs Piosenki WYGRAJ SUKCES (eliminacje wstępne)
Szanowni Państwo! Kozienickie Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka działając w porozumieniu z organizatorami 14 Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" tj. Agencją Reklamową PRO - MEDIA i Tarnobrzeskim Domem Kultury informuje, że jest organizatorem eliminacji wstępnych i regionalnych tego konkursu, które odbędą się w sali widowiskowej kozienickiego Domu Kultury w dniach:
 • eliminacje wstępne - 29 marca 2009r. od godz. 11.00 (próby od godz. 8.00)
 • eliminacje regionalne - maj
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6 – 19 lat, a jego celem jest popularyzacja śpiewu wśród solistów, samokształcenie muzyczne oraz promocja dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej. Warunkiem udziału w konkursie jest:
 • prezentacja dwóch piosenek w języku polskim, w tym jednej obowiązkowo wybranej z dotychczasowych czternastu płyt Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces",
 • zgłoszenie swojego udziału wyłącznie za pomocą internetu na specjalnym formularzu pod adresem internetowym: www.formularz.tdk.tarnobrzeg.pl Adres formularza jest dostępny także na stronie:www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny będzie numer identyfikacyjny płyty zawarty we wkładce płyty (naklejka), którą należy zakupić w cenie 23zł w Domu Kultury w Kozienicach bądź zamówić w Tarnobrzeskim Domu Kultury za pomocą internetu lub telefonicznie:
  • po prawidłowo wprowadzonym numerze i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje potwierdzenie wysłanego formularza i login;
  • solista musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia, w jakim terminie i gdzie odbędą się dla niego eliminacje wstępne i regionalne. Uczestnicy nie będą powiadamiani listownie. Od 9 marca 2009r. solista wpisując login na stronie formularza i numer identyfikacyjny płyty, znajdzie informacje o terminie i miejscu eliminacji wstępnych;
  • formularz należy wysłać w terminie do dnia 13 lutego 2009r.;
  • prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszenia; po tym terminie uzupełnienie formularza, pomimo posiadanego numeru identyfikacyjnego, będzie niemożliwe!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE! Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej: www.wygrajsukces.com.pl Szczegółowe informacje pod numerem telefonu tel. 048 611 07 50.