Deklaracja dostępności
2009.03.07 - Wyjazd do teatru na spektakl NAJLEPSZE Z NAJLEPSZYCH

Kozienickie Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu im. B. Klimczuka z okazji Dnia Kobiet zaprasza - nie tylko panie - na wyjazd do Teatru Komedia w Warszawie na spektakl pt. "Najlepsze z Najlepszych". Wyjazd - 7 marca 2009 roku ok. godz. 17.00 sprzed Domu Kultury w Kozienicach. Początek przedstawienia godz. 20.00. Cena biletu do teatru 40 złotych, transport i ubezpieczenie zapewnia organizator. Zapisy oraz wpłaty Dom Kultury przyjmuje do dnia 25 lutego 2009r. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły pod numerem telefonu: 048 611 07 50.
"Najlepsze z najlepszych" polskie hity od lat 50-tych do 90-tych Występują: Iwona Loranc, Monika Rowińska, Tomasz Dutkiewicz, Jakub Szydłowski, Łukasz Zagrobelny/Mariusz Totoszko
Widzowie będą uczestniczyli w podróży w czasie poprzez wiek XX - aż do czasów na współczesnych. Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć. Cały wieczór podzielony zostanie na lata 50, 60, 70, 80 i 90-te, składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci. Grupę wokalistów stanowią m.in. gwiazdy Teatrów Roma i Buffo, gwarantując najwyższy poziom estradowy. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzać będzie widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o sławnych ludziach, żyjących w określonych czasach.