Deklaracja dostępności
2011.05.15 - Poranek teatralny dla dzieci W PUSTYNI I W PUSZCZY

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI. Spektakl W PUSTYNI I W PUSZCZY zaprezentują aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii "Art-Re" z Krakowa. Spotkanie z teatrem odbędzie się 15 maja 2011r. (niedziela) o godz. 11.30 w sali widowiskowej Domu Kultury. Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat. Cena biletów: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł do nabycia w Domu Kultury.
Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!
W PUSTYNI I W PUSZCZY - Adaptacja powieści Henryka Sienkiewicza na podstawie wybranych wątków. Staś i Nel potajemnie wyruszają do swoich ojców, którzy budują Kanał Sueski. Przemierzając Afrykę karawaną uczą się geografii, poznają pustynię , sawannę i busz. Przeżywają burzę piaskową, złudzenie fatamorgany, a dzięki rdzennemu mieszkańcowi - Beduinowi trafiają do oazy. Po drodze spotykają zwierzęta afrykańskie - takie jak wielbłąd, krokodyl, żyrafa, słoń, hipopotam, zebra. Rozmawiają z nimi o ekologii i ochronie środowiska naturalnego. Spektakl wzbogacony piękną scenografią , strojami i muzyka afrykańską.
PRZYPOMINAMY !!! Na wniosek rodziców dzieci uczestniczących w niedzielnej mszy świętej o godz. 10.30 od stycznia 2011r. na poranki teatralne dla dzieci zapraszamy do Domu Kultury o godz. 11.30