Działy Wydarzenia kulturalne Konkursy ARCHIWUM 2011.12.14 - III Konkurs Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK
Protokół z rozstrzygnięcia III Konkursu Kolęd i Pastorałek NA TEN NOWY ROK
Do konkursu przystąpili soliści, duety i zespoły wokalne z terenu powiatu kozienickiego w trzech kategoriach wiekowych i dwóch konkursowych w ilości 66 prezentacji.
Komisja Artystyczna w składzie:
- Zdzisław Włodarski – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Kozienicach
- Jacek Bolek – dyrektor Społecznego Ogniska Artystycznego w Kozienicach
- Alicja Kozłowska – absolwentka Liceum Ogólnokształcącego o profilu muzycznym, wokalistka, laureatka ogólnopolskich festiwali piosenki m.in. Grand Prix Festiwalu Piosenki im.B.klimczuka w 2010 roku
- W kategorii:
- Zespoły wokalne i duety: szkoły podstawowe kl. 0-III
- I miejsce – zespół „Świerszcze” z PSP nr 1 Kozienice
II miejsce – zespół „Mikołajki ze śniegowej bajki” z PSP nr 1 Kozienice
III miejsce – zespół „Jagodowe ludki” z PP nr 1 „Pod Topolą” Kozienice
Wyróżnienie:
zespół „Gwiazdki” z PSP nr 3 Kozienice
- I miejsce – Oliwia Ćwiek z PSP w Głowaczowie
II miejsce – Gabriela Roczkowska z ZPO w Sieciechowie
II miejsce – Dawid Rafa z ZS-P w Słowikach
III miejsce – Natalia Brodowska z PSP nr 1 w Kozienicach
Wyróżnienia:
Julia Pawelec z PSP nr 1 Kozienice
Barbara Kania z PSP nr 1 Kozienice
Patrycja Kwapisz z ZPO w Sieciechowie
Anna Wasińska ze Społecznego Ogniska Artystycznego w Kozienicach
- I miejsce – Zespół wokalny z PSP w Brzózie
II miejsce – duet: Andżelika Pękalska, Weronika Prawda z PSP w Nowej Wsi
III miejsce – zespół”Mikołajki” z PSP nr 1 Kozienice
Wyróżnienie:
zespół „ Słowiczki” z ZS-P w Słowikach
- I miejsce – Julia Krajewska z KDK
II miejsce – Marta Kusal z PSP nr 3 Kozienice
III miejsce – Aleksandra Chojnacka z PSP w Chmielewie
Wyróżnienie:
Natalia Seremak z PSP nr 1 Kozienice
- I i II miejsca nie przyznano
III miejsce – Zespół z PG nr 2 w Kozienicach
- I miejsce – Przemysław Wasiński z KDK
II miejsce – Katarzyna Luśtyk z KDK
III miejsce – Luiza Luśtyk z KDK
III miejsce – Kalina Leśniak z KDK
Wyróżnienia:
Ada Balcerzak z PG w Głowaczowie
Justyna Pachocka z ZPO – PG w Sieciechowie
Ada Woźniak z PG w Gniewoszowie