obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Magazyn KDK /    

KDK Nr 1 / 31.01.2012
Przygotuj do druku    

Jest mi niezmiernie miło zaprezentować Państwu pierwszy numer magazynu pod nazwą KDK, który ukazywać się będzie ostatniego dnia każdego miesiąca.

Idea magazynu narodziła się w mojej głowie już ponad rok temu. Musiałam tylko zaszczepić tą myśl w innych. Droga od pomysłu do jego realizacji okazała się jednak dość długa. Przede wszystkim brakowało zespołu, który byłby w stanie podjąć wyzwanie. Ale gdy w październiku 2011 roku uruchamialiśmy w Domu Kultury Warsztaty Multimedialne wydało się oczywistym, że od wydania 1-go numeru dzieli nas już tylko krok. Młodzi redaktorzy wraz z pracownikami Domu Kultury przystąpili ochoczo do pracy. Tworzyliśmy teksty i dokumentację fotograficzną, wymyślaliśmy tytuły, a w końcu pracowaliśmy nad wyglądem samego magazynu. Ucząc i wspomagając się nawzajem, po wielu perypetiach ukończyliśmy 1-szy numer, i wreszcie mogliśmy odetchnąć. Na pewno nie ustrzegliśmy się przed błędami, ale ze wszech miar staraliśmy się, aby je zminimalizować.

Chcieliśmy stworzyć pismo, które byłoby dokumentacją działań kulturalnych realizowanych w Kozienickim Domu Kultury, a równocześnie samodzielną promocją naszej oferty. Dlatego w tym numerze mogą Państwo przeczytać teksty o feriach zimowych spędzonych z naszą placówką, wywiady z zespołami, które wystąpiły na scenie Domu Kultury w czasie kozienickiego finału WOŚP, oraz zapowiedzi najbliższych wydarzeń. Z czasem na stronach KDK-u prezentować będziemy szczegółową ofertę naszej placówki, oraz przedstawiać sylwetki rodzimych artystów, którzy działają w grupach Kozienickiego Domu Kultury.

Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy przypadnie Państwu do gustu. Miłej lektury!

Elwira Kozłowska
Dyrektor Kozienickiego Domu Kultury im. B. Klimczuka


pobierz: KDK_nr1_31.01.2012.pdf


   Liczba odwiedzin: 21166300
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.