Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2012.08.16-17 - Warsztaty fotograficzne dla młodzieży w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2012

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza młodzież ze szkół gimnazjalnych i średnich na WARSZTATY FOTOGRAFICZNE odbywające się w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2012.
  Warsztaty odbędą się w dniach 16-17 sierpnia 2012r. codziennie w godz. 11.00-14.00 w Kozienickim Domu Kultury. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest:
  • posiadanie własnego aparatu fotograficznego,
  • dostęp w domu do komputera i programu do obróbki zdjęć (Picasa 3.0) /darmowy do pobrania/
  • chęć rozwijania umiejętności
  Warsztaty poprowadzą:
  • EWA KUTYŁA Studia: WSP w Częstochowie, kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Studia podyplomowe: bibliotekoznawstwo. Przewodnik PTTK, instruktor przewodnictwa, krajoznawstwa i fotografii krajoznawczej. Były wieloletni nauczyciel fotografii w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Obecnie nauczyciel bibliotekarz w I LO im. M. Kopernika w Radomiu. Autorka publikacji z zakresu krajoznawstwa oraz fotografii w tym pakietów edukacyjnych do nauczania dla zawodu fotograf. Udział w wielu wystawach środowiskowych. Współautorka wystaw fotografii krajoznawczej: „Śladami Jana Kochanowskiego” i „Śladami powstania styczniowego”. Udział w wielu wystawach zbiorowych i autorstwo wielu wystaw własnych (wraz z mężem) z których ostatnie to „Zimowy Radom” oraz „Tatrzańska apokalipsa”.
  • REMIGIUSZ KUTYŁA Studia magisterskie w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku pedagogika pracy i zarządzanie placówkami oświatowymi. Studia podyplomowe: bibliotekoznawstwo. Nauczyciel fotografii w Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Były nauczyciel fotografii w Zespole Szkół Plastycznych w Radomiu. Były grafik komputerowy wydawnictwa ATW Press. Obecnie nauczyciel bibliotekarz w VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Autor publikacji na tematy fotograficzne w tym pakietów edukacyjnych do nauczania dla zawodu fotograf i fototechnik. Rzeczoznawca MEN do spraw programów nauczania dla oraz podręczników przeznaczonych do nauki zawodu fotograf i fototechnik. Egzaminator Izby Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Radomiu. Autor wielu zdjęć publikowanych w wydawnictwach regionalnych. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i jest autorem wielu wystaw własnych z których ostatnie to „Bałtów”, oraz (wraz żoną) „Zimowy Radom” i „Tatrzańska apokalipsa” Członek stowarzyszeń społecznych: Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, Stowarzyszenia Emdek oraz Radomskiego Towarzystwa Naukowego.
  Koszt warsztatów: 20zł. Zapisy do 31 lipca 2012r. Warsztaty odbędą się w przypadku zebrania minimum 10 osobowej grupy chętnych. Szczegółowe informacje pod nr tel. 48 611 07 50 i w Kozienickim Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).
  UWAGA: Z powodu niewystarczającej liczby chętnych WARSZTATY ZOSTAŁY ODWOŁANE !!!