Deklaracja dostępności
2013.02.07 - Warsztaty lalkarskie w ramach OFERTY FERYJNEJ 2013
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza dzieci od lat 5 na WARSZTATY LALKARSKIE odbywające się w ramach OFERTY FERYJNEJ 2013.
  Warsztaty odbędą się w Kozienickim Domu Kultury, w dniu 7 lutego 2013r., w godz. 13.00-16.00, w podziale na grupy. Uwaga: Zapisy do 4 lutego 2013r. do godz. 16.00. Charakterystyka warsztatów:
  • Na zajęciach każde dziecko nauczy się jak samodzielnie stworzyć własną, niepowtarzalną lalkę-zabawkę oraz jak nadać jej kształt i cechy jakie podpowiada wyobraźnia.
  • Jest to forma zabawy z wykorzystaniem recyklingowych materiałów bawełnianych, pozwalająca odkryć w sobie talent, rozwinąć wyobraźnię i nauczyć się szyć mimochodem. Gotowe postaci można animować, za ich pomocą odgrywać role swoich ulubionych bohaterów.
  • Na warsztatach będą wykonywane postacie ze znanych bajek i baśni.
  • Niezależnie od umiejętności każdy może wziąć udział w warsztatach.
  Organizator zapewnia materiały niezbędne na zajęcia. Warsztaty poprowadzi: Magdalena Biedrończyk - historyk sztuki i pedagog, od wielu lat prowadzi warsztaty dla dzieci z pogranicza plastyki, rękodzieła, historii sztuki, architektury i dizajnu. Warsztaty nieodpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje pod nr tel. 48 611 07 50 i w Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8).