Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2013.06.29-30 - Półfinał Miss Polski 2013 i Finał Miss Polski Nastolatek 2013
Przygotuj do druku    



29 czerwca 2013 r. (sobota) godz. 20:30
miejsce: Amfiteatr Ośrodka Rekreacji nad jeziorem kozienickim, ul. Boh. Studzianek 30
    Półfinał Miss Polski 2013
    Wystąpią:
    • Stanisław Karpiel - Bułecka z grupą FUTURE FOLK,
    • MEGITZA


30 czerwca 2013 r. (niedziela) godz. 20:30
miejsce: Amfiteatr Ośrodka Rekreacji nad jeziorem kozienickim, ul. Boh. Studzianek 30
    Finał Miss Polski Nastolatek 2013
    Wystąpią:
    • HONORATA HONEY SKARBEK,
    • ASIA ASH,
    • PIOTR SZUMLAS I JAKUB ZABORSKI – ZWYCIĘZCY 5. EDYCJI MUST BE THE MUSIC


UWAGA !!! Na imprezy obowiązują bezpłatne wejściówki.
Odbiór wejściówek w Kozienickim Domu Kultury im. B. Klimczuka, ul. Al. 1 Maja 8 od 24 czerwca 2013r.
Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.


UWAGA: Z dniem 25 czerwca 2013r. z godz. 15.10 LIMIT NIEODPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK ZOSTAŁ WYCZERPANY !!!



Wszystkich zainteresowanych zapraszamy
na transmisję na żywo do Telewizji TV-4
Start transmisji od godz. 21:00




W tegorocznej edycji wyborów MISS POLSKI wystąpi 49 półfinalistek:
    1. Babigorec Martyna - Zielona Karta Podlasia
    2. Banachomska Katarzyna - ZK Wielkopolski
    3. Blaut Klaudia - ZK Beskidów
    4. Błaszczyk Monika - ZK Wielkopolski
    5. Bobel Ewelina - Lubelska Miss Studentek
    6. Brulińska Klaudia - ZK Podlasia
    7. Cieśla Melisa - ZK Warszawy
    8. Ciupa Aleksandra - 1 Wicemiss Mazowsza
    9. Dembicka Izabela - Miss Wielkopolski
    10. Demkowicz Monika - Miss Opolszczyzny
    11. Duchnik Ewelina - 3 Wicemiss Dolnego Śląska
    12. Dudkiewicz Estera - ZK Ziemi Łódzkiej
    13. Gałek Natalia - 1 Wicemiss Kujaw i Pomorza
    14. Grzechnik Izabela - 3 Wicemiss Śląska i Zagłębia
    15. Grzębska Martyna - Miss Kujaw i Pomorza
    16. Haruk Marta - Miss Dolnego Śląska
    17. Hennig Karolina - 1 Wicemiss Ziemi Elbląskiej
    18. Janiak Ewelina - 1 Wicemiss Wielkopolski
    19. Kaźmierczak Natalia - Miss Ziemi Pomorskiej
    20. Kozłowska Angelika - ZK Suwalszczyzny
    21. Kurzynowska Paulina - 1 Wicemiss Podlasia
    22. Kwaśny Katarzyna - Miss Beskidów
    23. Kwiatkowska Angelika - ZK Warszawy
    24. Ladzińska Karolina - 2 Wicemiss Suwalszczyzny
    25. Lagonda Viktoria - Miss Podlasia
    26. Litewska Magdalena - 2 Wicemiss Z. Pomorskiej
    27. Maślanka Paulina - 1 Wicemiss Beskidów
    28. Musiał Klaudia - Miss Śląska i Zagłębia
    29. Olszewska Magdalena - ZK Warszawy
    30. Olszewska Katarzyna - ZK Kujaw i Pomorza
    31. Pabiś Anna - 1 Wicemiss Wrocławia
    32. Pawlicka Julita - Miss Wrocławia
    33. Pawlik Patrycja - 1 Wicemiss Dolnego Śląska
    34. Peter Marta - 2 Wicemiss Wielkopolski
    35. Piąte Anna - Miss Ziemi Świętokrzyskiej
    36. Płoska Paulina - 1 Wicemiss Z. Pomorskiej
    37. Pomykała Patrycja - 2 Wicemiss Śląska i Zagłębia
    38. Pyrek Anna - 1 Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    39. Rojek Kinga - 1 Wicemiss Śląska i Zagłębia
    40. Sikorska Katarzyna - 3 Wicemiss Wrocławia
    41. Strońska Monika - ZK Opolszczyzny
    42. Sztajerowska Ada - Miss Ziemi Łódzkiej
    43. Szyłkowska Joanna - 1 Wicemiss Suwalszczyzny
    44. Szypulska Olga - ZK Lublin
    45. Toczko Urszula - Miss Suwalszczyzny
    46. Tomczyk Natalia - ZK Poznania
    47. Uścińska Klaudia - 2 Wicemiss Z. Lubuskiej
    48. Walkarz Monika - 3 Wicemiss Beskidów
    49. Wieruszewska Marta - 2 Wicemiss Ziemi Łódzkiej


W tegorocznej edycji wyborów MISS POLSKI NASTOLATEK wystąpi 26 finalistek:
    1. Monika Abramczyk – Miss Ziemi Łódzkiej
    2. Diana Bomba – 2 Wicemiss Małopolski
    3. Izabella Budzyńska – Zielona karta Podlasia
    4. Karolina Charkiewicz – Miss Śląska i Zagłębia
    5. Natalia Ciborska – Miss Kujaw i Pomorza
    6. Dominika Filipowicz – Zielona karta Ziemi Lubuskiej
    7. Aleksandra Flaszczyńska – 2 Wicemiss Ziemi Żyrardowskiej
    8. Magdalena Gleń – Miss Ziemi Pomorskiej
    9. Daria Jarzyna – 2 Wicemiss Wielkopolski
    10. Patrycja Jarzynka – Miss Powiśla i Żuław
    11. Angelika Jurgielewicz – Miss Ziemi Elbląskiej
    12. Dominika Kasperek – 1 Wicemiss Południa
    13. Katarzyna Kozioł – Miss Opolszczyzny
    14. Żaneta Kulik – Miss Dolnego Śląska
    15. Agata Łucka – Zielona karta Ziemi Świętokrzyskiej
    16. Magdalena Mrożewska – Miss Pomorza Środkowego
    17. Katarzyna Pol – 1 Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej
    18. Klaudia Rybak – Zielona karta Ziemi Łódzkiej
    19. Adrianna Schneider – Miss Małopolski
    20. Patrycja Stepańczuk – 1 Wicemiss Podlasia
    21. Dominika Szot – Zielona karta Warszawy
    22. Wiktoria Szpak – Miss Ziemi Żyrardowskiej
    23. Kornelia Taczała – Miss Wielkopolski
    24. Alicja Tubilewicz – Zielona karta Piły
    25. Paulina Wielińska – Miss Wrocławia
    26. Kinga Zabielska – Miss Podlasia


   Liczba odwiedzin: 10561031
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.