Deklaracja dostępności
2013.07.15-26 - Wakacyjne warsztaty teatralne w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2013
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza młodzież od 13 do 100 lat na WARSZTATY TEATRALNE, w ramach OFERTY WAKACYJNEJ 2013.
    Warsztaty, które już po raz czwarty odbędą się w KDK nastawione są na wszechstronny rozwój uczestników. W trakcie bardzo intensywnej pracy zostanie stworzony cały spektakl, w którym nie zabraknie również elementów choreografii tanecznych i scenografii – wszystko to w zaledwie 10 dni! Nie musisz mieć zdolności aktorskich, tanecznych, ani plastycznych. Warsztaty odbędą się w Kozienickim Domu Kultury, w dniach 15-26 lipca 2013r., od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-14.00 i 16.00-19.00. Zapisy do dnia 12 lipca 2013r. do godz. 16.00 w Domu Kultury. Warsztaty poprowadzą: Radosław Mazur, Katarzyna Waszkiewicz, Natalia Jarnuszkiewicz.
      Radosław Mazur – aktor, pedagog, instruktor teatralny. Absolwent Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich i Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Ma za sobą liczne role teatralne, które prezentował na deskach warszawskich teatrów. Od 2011 improwizator w Teatrze Improwizacji AFRONT. Od 2013 prezes Fundacji „Szafa Kultury”. Od wielu lat pracuje z licznymi grupami teatralnymi dzieci i młodzieży. Katarzyna Waszkiewicz – muzyk, instruktor rytmiki, animator kultury, kulturoznawca. Absolwentka wydziały rytmiki na Uniwersytecie Muzycznym oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Od 6 lat prowadzi zajęcia muzyczne i ruchowe dla dzieci i młodzieży. Jako muzyk, tancerz i choreograf brała udział w licznych spektaklach i koncertach wystawianych na Uniwersytecie Muzycznym, w Mazowieckim Centrum Kultury i Teatrze Muzycznym Roma. Jako członek stowarzyszenia „Manukultura” współpracuje z warszawskimi instytucjami kultury i prowadzi warsztaty artystyczne. Natalia Jarnuszkiewicz – malarka, scenograf, filolog. Absolwentka filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studentka IV roku malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego. Ma za sobą liczne wystawy swoich prac – zarówno indywidualne i zbiorowe m.in. w prestiżowej galerii Wozownia w Toruniu. Jest autorką scenografii kilku przedstawień teatralnych.
    Koszt warsztatów: 50zł. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje pod nr tel. 48 611 07 50 i w Kozienickim Domu Kultury (ul. Al. 1 Maja 8). Serdecznie zapraszamy!!!