Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2014.06.08 - Poranek teatralny dla dzieci BRZYDKIE KACZĄTKO

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu: PORANKI TEATRALNE DLA DZIECI. Spektakl BRZYDKIE KACZĄTKO zaprezentują aktorzy z Teatru „Wariacja” z Warszawy. Spotkanie z teatrem odbędzie się 8 czerwca 2014r. (niedziela) o godz. 11.40 w sali widowiskowej Domu Kultury. Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat. Cena biletów: normalny 10 zł, ulgowy 5 zł do nabycia w Domu Kultury.
Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!
BRZYDKIE KACZĄTKO - to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów Chełmońskiego. Ale jak zwykle najważniejsza będzie muzyka z baletu „Jezioro Łabędzie” Piotra Czajkowskiego.
PORANEK TEATRALNY DLA DZIECI został włączony do wspólnych obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin 2014 w Polsce, które zostały objęte honorowym patronatem Pary Prezydenckiej Anny i Bronisława Komorowskich.