Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

















2015.06.13 - II Ogólnopolski Turniej Tańca Break Dance „Kozienice City Breakers”
Przygotuj do druku    

W dniu 13 czerwca 2015 roku w Kozienicach odbył się II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA BREAK DANCE „KOZIENICE CITY BREAKERS”. W tym samym dniu odbyły się także II Zawody Rowerowo-Deskorolkowe oraz VIII Ogólnopolski Zlot BMW serii 3 pod hasłem „BMW 3er FEST Kozienice 2015”. Całodzienne wydarzenia zakończyła część koncertowa z udziałem cenionych artystów sceny hip-hop i reggae. Na finał dnia wystąpił Bob One & Bas Tajpan.


W II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Break Dance „KOZIENICE CITY BREAKERS” wzięło udział 16 ekip 2vs2 (tancerze do 11 lat), 8 ekip 2vs2 (tancerze 12-15 lat), 14 ekip 3vs3 i 5 uczestników w Power Moves Contest.

Jury w składzie:
  • Bboy BEETLE - Zames Crew
  • Bboy HEFO (Ready To Battle, Octagon)
  • Bboy WEZYR (Nasa)
oceniając: poczucie rytmu, technikę oraz trudność wykonywanych ruchów, figur, itp., wykorzystanie elementów akrobatycznych, ogólny wyraz artystyczny, oryginalność, nagrody przyznało następująco:


KIDS BATTLE 2VS2 (tancerze do 11 lat)

I miejsce - Monster Munch – Mateusz Józefkowicz i Klaudiusz Kowalski
II miejsce - Crazy Monkeys (Zabrze) – Kordian Kmietjan i Kajetan Owczarek
III miejsce - Kids Team Young 1 (Katowice) – Kuba Mol i Dawid Machulec
IV miejsce - Góral & Kazu – Jan Górski i Kacper Komuda

KIDS BATTLE 2VS2 (tancerze od 12 do 15 lat)

I miejsce - Break Kids 1 (Lipsko) – Kamil Wojarski i Dawid Pluta
II miejsce - Lumbago Team – Piotr Winiarski i Kamil Głogowski
III miejsce - Break Kids 2 (Lipsko) – Mateusz Stępień i Krzysztof Drewke
IV miejsce - PePe (Gliwice) – Patryk Sojka i Paweł Magiera

POWER MOVES CONTEST

I miejsce - Bboy Mliko (Radomsko) – Kamil Marczyk
II miejsce - Bboy Yetti (Bełchatów) – Tomasz Szewczyk
III miejsce - Bboy Martin (Toruń) – Martin Trojanowski
IV miejsce - Bboy Zawias (Katowice) – Wiktor Woźniczko
V miejsce - Bboy Dex (Częstochowa) – Damian Knop

BITWY EKIP 3VS3

I miejsce - Breaknuts – Paulina Starus, Joachim Barański i Mikołaj Savka
II miejsce - Eudezet Skillz 2 – Martin Rosik i Tomek Bogusiak
III miejsce - Cats Claw Crew (Rzekuń) – Kamil Białobrzewski, Bartłomiej Białobrzewski i Dawid Gieranin
IV miejsce - Południowy Wiatr (Katowice) – Rafał Pilawka, Marcin Kost i Wiktor Woźniczko


Jury przyznało również nagrody dodatkowe za:
HEADSPIN - najdłużej wykręcona bańka - bboy Kamil (Kamil Biłecki)
SWIPES - najdłużej wykonane swipes’y - bboy Kajetan (Kajetan Owczarek z Zabrza)
KOŁA THOMASA - najdłużej wykręcone koła Thomasa - bboy Yetti (Tomasz Szewczyk z Bełchatowa)
HAND HOPS - najdłuższe skakanie na ręce - bboy Yetti (Tomasz Szewczyk z Bełchatowa)
BARY - najdłużej wykręcone bary - bboy AVOK (Vladyslav Nikolayer)


Zdjęcia dostępne na naszym profilu na FACEBOOKU

PROGRAM TURNIEJU
REGULAMIN TURNIEJU




   Liczba odwiedzin: 10561093
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.