Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2015.06.26-27 - Finał Miss Polski Nastolatek 2015 i Półfinał Miss Polski 2015
Przygotuj do druku    


26 czerwca 2015 r. (piątek) godz. 20.30
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Finał Miss Polski Nastolatek 2015
    Wystąpi:
    • KOMBII
    Prowadzący:
    • Robert Mykee Jarek
    Transmisja w Telewizji TV 4: 28 czerwca 2015r. (niedziela) początek o godz. 13.30.


27 czerwca 2015 r. (sobota) godz. 20.30
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Półfinał Miss Polski 2015
    Wystąpi:
    • MICHAŁ SZPAK
    • DJ FIVER & MONIKA LEWCZUK
    • BIBA
    Prowadzący:
    • Krzysztof Ibisz
    Transmisja „na żywo” w Telewizji TV 4: 27 czerwca 2015r. (sobota) początek o godz. 21.00.


UWAGA !!! Na imprezy obowiązują bezpłatne zaproszenia.
Odbiór zaproszeń w Kozienickim Domu Kultury im. B. Klimczuka, ul. Al. 1 Maja 8 od 22 czerwca 2015r. od godz. 12.00.
Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00.


UWAGA: Z dniem 22 czerwca 2015r. z godz. 13.35 LIMIT NIEODPŁATNYCH ZAPROSZEŃ ZOSTAŁ WYCZERPANY !!!



OGŁOSZENIE!
W związku z dużym zainteresowaniem nieodpłatnymi zaproszeniami na Finał Miss Polski Nastolatek 2015 i Półfinał Miss Polski 2015, zaplanowanymi w dniach 26 i 27 czerwca w kozienickim amfiteatrze uprzejmie informujemy, że w dniu 22 czerwca 2015r. wszystkie zaproszenia zostały wydane.

Jednocześnie osoby, które pobrały zaproszenia proszone są o punktualne przybycie - zgodnie z datą i godziną wydrukowaną na zaproszeniu. Wpuszczanie na widownię rozpocznie się od godz. 19.45.

Równocześnie informujemy, iż na 10 minut przed rozpoczęciem wydarzeń, na miejsca siedzące niezajęte przez osoby z zaproszeniami będą wpuszczane osoby bez zaproszeń.

Uwaga: Po rozpoczęciu wydarzeń zaproszenie nie będzie upoważniało do zajęcia miejsca na widowni.






Finał Miss Polski Nastolatek 2015. Kozienice, 26 czerwca 2015 roku:
    1. Bartkowiak Pamela - Żary / lubuskie - Zielona karta Ziemi Lubuskiej
    2. Brzezińska Laura - Olecko / warmińsko-mazurskie - IV Wicemiss Warmii i Mazur
    3. Cach Natalia - Wadowice / śląskie - II Wicemiss Południa
    4. Ciereszko Gabriela - Białystok / podlaskie - II Wicemiss Podlasia
    5. Ciochanowska Wiktoria - Łomża / podlaskie - Miss Podlasia
    6. Czernijenko Ewelina - Toruń / kujawsko-pomorskie - Miss Ziemi Chełmińsko-Dobrzyńskiej
    7. Fiedorowicz Agata - Elbląg / warmińsko-mazurskie - I Wicemiss Ziemi Elbląskiej
    8. Gierach Małgorzata - Andrespol / łódzkie - Miss Ziemi Łódzkiej
    9. Horodyska Aleksandra - Opole / opolskie - I Wicemiss Opolszczyzny
    10. Jankowska Alicja - Rypin / kujawsko-pomorskie - I Wicemiss Warmii i Mazur
    11. Konieczna Klaudia - Ostroróg / wielkopolskie - I Wicemiss Wielkopolski
    12. Kosmalska Inga - Zgierz / łódzkie - Zielona karta Ziemi Łódzkiej
    13. Kucharska Julia - Żyrardów / mazowieckie - Miss Ziemi Żyrardowskiej
    14. Kusińska Natalia - Łódź / łódzkie - II Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    15. Miłek Klaudia - Miechów / małopolskie - Zielona karta internetu
    16. Morawska Oliwia - Wrocław / dolnośląskie - Miss Wrocławia
    17. Nowak Anna - Bielsko-Biała / śląskie - II Wicemiss Południa
    18. Prokopczuk Izabela - Białystok / podlaskie - Zielona karta Miss Podlasia
    19. Rogowicz Marcelina - Zielona Góra / lubuskie - I Wicemiss Ziemi Lubuskiej
    20. Sadowska Ada - Radoszyce / świętokrzyskie - Miss Ziemi Świętokrzyskiej
    21. Sieroń Maja - Łódź / łódzkie - I Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    22. Sporek Julia - Gdynia / pomorskie - Miss Ziemi Pomorskiej
    23. Wajman Eliza - Kożuchów / lubuskie - Miss Ziemi Lubuskiej
    24. Wawryszuk Angela - Lublin / lubelskie - II Wicemiss Lubelszczyzny


Półfinał Miss Polski 2015. Kozienice, 27 czerwca 2015 roku:
    1. Adamczyk Aleksandra - Piotrków Trybunalski / łódzkie - I Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    2. Adamiak Karolina - Jastrzębie Górne / łódzkie - II Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    3. Auguścik Urszula - Czechowice-Dziedzice / śląskie - Zielona karta internetu
    4. Baszyńska Natalia - Skwierzyna / lubuskie - Zielona karta internetu
    5. Bernacka Sandra - Olsztyn / warmińsko-mazurskie - Zielona karta Warmii i Mazur
    6. Bieniek Marta - Warszawa / mazowieckie - Miss Mazowsza
    7. Bieńkowska Magdalena - Mikołajki / warmińsko-mazurskie - Miss Warmii i Mazur
    8. Bojar Monika - Lublin / lubelskie - Miss Lubelszczyzny
    9. Chrobot Monika - Kielce / świętokrzyskie - Zielona karta Ziemi Świętokrzyskiej
    10. Ciborska Natalia - Rypin / kujawsko-pomorskie - I Wicemiss Ziemi Chełmińsko-Dobrzyńskiej
    11. Cichońska Anna - Elbląg / warmińsko-mazurskie - Miss Ziemi Elbląskiej
    12. Diesner Weronika - Pieszyce / dolnośląskie - Miss Wrocławia
    13. Dunder Dominika - Poznań / wielkopolskie - I Wicemiss Wielkopolski
    14. Dziuba Izabela - Brody / świętokrzyskie - I Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej
    15. Fortecka Anna - Łódź / łódzkie - Miss Ziemi Łódzkiej
    16. Górak Aleksandra - Kiedrzyn / mazowieckie - Miss Ziemi Radomskiej
    17. Górecka Weronika - Łowicz / łódzkie - Zielona karta Ziemi Łódzkiej
    18. Grębosz Martyna - Kielce / świętokrzyskie - Miss Ziemi Świętokrzyskiej
    19. Jagieła Nikola - Laskowice / opolskie - Miss Opolszczyzny
    20. Jarocka Oliwia - Białystok / podlaskie - I Wicemiss Podlasia
    21. Jaworska Klaudia - Skarżysko-Kamienna / świętokrzyskie - Zielona karta Ziemi Świętokrzyskiej
    22. Jochemczyk Joanna - Tychy / śląskie - Miss Ziemi Tyskiej
    23. Juraszek Angelika - Dzierżoniów / dolnośląskie - Zielona karta Dolnego Śląska
    24. Kamieniak Sandra - Nowakowo / warmińsko-mazurskie - II Wicemiss Ziemi Elbląskiej
    25. Krzemień Patrycja - Pińczów / świętokrzyskie - II Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej
    26. Krzykacz Andżelika - Dobra / wielkopolskie - Zielona karta Wielkopolski
    27. Kulawik Karina - Kwaśniów Dolny / małopolskie - Miss Małopolski
    28. Kulik Żaneta - Borek Strzeliński / dolnośląskie - III Wicemiss Wrocławia
    29. Ławicka Natalia - Gdańsk / pomorskie - Zielona karta Ziemi Pomorskie
    30. Masłowska Paula - Toruń / kujawsko-pomorskie - Zielona karta Ziemi Chełmińsko-Dobrzyńskiej
    31. Megger Paulina - Czersk / pomorskie - Zielona karta Ziemi Pomorskie
    32. Michalczewska Karolina - Radom / mazowieckie - Zielona karta Ziemi Radomskiej
    33. Mierzyńska Dominika - Żary / lubuskie - I Wicemiss Ziemi Lubuskiej
    34. Mikołajczak Paulina - Luboń / wielkopolskie - Zielona karta Wielkopolski
    35. Oksztul Agata - Białystok / podlaskie - Miss Podlasia
    36. Olszewska Aleksandra - Poznań / wielkopolskie - Zielona karta Wielkopolski
    37. Pasik Magdalena - Cerekiew / mazowieckie - I Wicemiss Ziemi Radomskiej
    38. Piątek Marta - Sędziszów / świętokrzyskie - Zielona karta Ziemi Świętokrzyskiej
    39. Pochwała Karina - Koszalin / zachodniopomorskie - I Wicemiss Pomorza Środkowego
    40. Redo Marta - Białystok / podlaskie - Zielona karta Podlasia
    41. Rokicka Milena - Łowicz / łódzkie - II Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    42. Roszyk Rozalia - Syców / dolnośląskie - Miss Dolnego Śląska
    43. Sajduk Joanna - Kraków / małopolskie - II Wicemiss Małopolski
    44. Strojwąs Klaudia - Kalisz / wielkopolskie - Miss Wielkopolski
    45. Tlałka Joanna - Toruń / kujawsko-pomorskie - Miss Ziemi Chełmińsko-Dobrzyńskiej
    46. Trykacz Aleksandra - Lublin / lubelskie - I Wicemiss Lubelszczyzny
    47. Wenderlich Kamila - Gdańsk / pomorskie - Miss Ziemi Pomorskiej
    48. Wójcicka Magdalena - Lubartów / lubelskie - Zielona karta internetu


   Liczba odwiedzin: 10560854
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.