Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
Cennik kina KDK
Załącznik do Zarządzenia nr 36/2021
Dyrektora Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka
z dnia 22 grudnia 2021 r.
CENNIK KINA KDK (obowiązuje od dnia 04.01.2022 r.) Kasy czynne są codziennie od godz. 09.00 do godz. 21.00. Bilety do kina są dostępne w kasie od momentu ustalenia i wprowadzenia programu kina do systemu sprzedaży.
Tani Poniedziałek ! Tani Wtorek ! (nie obowiązuje w dni świąteczne)ŚrodaPiątek, Sobota, Niedziela i Święta
BILETY 2D/3D
Normalny14 zł20 zł22 zł
Ulgowy *16 zł18 zł
Grupowy **14 zł14 zł
CYKLE FILMOWE
Poranek kinowy dla dzieci15 złDla dzieci i rodziców/opiekunów.
Kino dla Seniora12 złDla osób powyżej 60 roku życia oraz słuchaczy UTW w Kozienicach – aktualna karta słuchacza UTW w Kozienicach uprawnia do kupna biletów z 50% zniżką.
Kino dla ciekawych15 złDla wszystkich pasjonatów kina.
INNE
Okulary 3D4 złNiezbędne do właściwego odbioru projekcji trójwymiarowych 3D.
Voucher ***20 złBezgotówkowa forma zapłaty za bilet do kina, do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Jeden voucher można wymienić jednorazowo w kasie przed seansem filmowym na jeden bilet o tym samym nominale dla jednej osoby. Voucher obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, na wszystkie seanse filmowe z regularnego repertuaru kina.
(*) Bilet ulgowy przysługuje: dzieciom i młodzieży szkolnej, studentom do 26 roku życia/seniorom po 60 roku życia (po okazaniu ważnej legitymacji/dowodu osobistego); rodzinie z dziećmi na seanse filmów dla dzieci, przy zakupie biletów dla dwóch osób dorosłych plus jedno lub więcej dzieci, lub dla jednej osoby dorosłej plus dwoje lub więcej dzieci (dzieci do ukończenia 12 roku życia). (**) Bilet grupowy przysługuje dla grup zorganizowanych, liczących powyżej 15 osób. Cena dla jednej osoby. (***) Voucher nie zawiera opłaty za okulary 3D. Posiadanie vouchera nie gwarantuje możliwości zakupu biletu na dany seans filmowy, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji biletu on-line. Nie można wymienić vouchera na inną formę płatności. Brak możliwości zwrotu vouchera oraz biletu nabytego na podstawie wcześniej zakupionego vouchera. Nie ma możliwości dopłaty do vouchera ani zwrotu różnicy w cenie oraz przedłużenia jego terminu ważności. Przy zamówieniu większej ilości voucherów dla firm istnieje możliwość negocjacji ceny vouchera. Dzieciom do lat 3 przebywającym na seansie pod opieką opiekuna i nie zajmującym samodzielnego miejsca, przysługuje darmowy bilet. Wiek dziecka zajmującego wspólne miejsce z opiekunem powinien być zweryfikowany przez pracownika kina. Jeżeli weryfikacja ta wypadnie negatywnie, a opiekun się z nią nie zgodzi, po stronie opiekuna spoczywa obowiązek uwiarygodnienia wieku dziecka. Jednocześnie zaznaczamy, iż w poszczególnych przypadkach dystrybutorowi filmu zawsze przysługuje prawo do odmowy akceptacji powyższej ulgi. Dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca (ze statusem Dużej Rodziny)” stosuje się rabat 25% na wszystkie bilety (nie dotyczy okularów i voucherów). Dla posiadaczy „Kozienickiej Karty Mieszkańca” stosuje się rabat 10% na wszystkie bilety (nie dotyczy okularów i voucherów). Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze. Cennik nie dotyczy seansów specjalnych. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. pobierz: Cennik_kina_2021.12.22.pdf