Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2016.01.02 - sobota
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=6578
REPERTUAR:
    godz. 11.30 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2D, dubbing) godz. 11.45 „Bystry Bill” (2D, dubbing) w ramach cyklu filmowego „Poranek filmowy dla dzieci” - sala kameralna godz. 14.15 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (3D, dubbing) godz. 17.00 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (2D, napisy) godz. 19.45 „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” (3D, napisy)

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”
ORYGINALNY TYTUŁ:Star Wars: Episode VII - The Force Awakens
GATUNEK:Science-Fiction, Akcja, Przygodowy
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 10
REŻYSERIA:J.J. Abrams
OBSADA:Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Anthony Daniels, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Andy Serkis
OPIS:"W siódmej części "Gwiezdnych Wojen", zatytułowanej "Przebudzenie mocy", do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja filmu rozgrywa się około 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi" i koncentruje się na losach trójki nowych głównych bohaterów.
DYSTRYBUTOR:Disney
PREMIERA:18 grudnia 2015 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Bystry Bill”
ORYGINALNY TYTUŁ:Blinky Bill the Movie
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:Australia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 28 min.
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Deane Taylor
OBSADA:Dominika Kluźniak, Józef Pawłowski, Andrzej Blumenfeld
OPIS:Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć. Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę. Ślady wiodą go hen w odległe i dzikie australijskie ostępy. Podczas podróży Bill zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.
DYSTRYBUTOR:Monolith Films
PREMIERA:21 sierpnia 2015 (kino - Polska)
ZWIASTUN: