Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

















Protokół z przebiegu XXIII Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie taneczne
Przygotuj do druku    

Protokół
z przebiegu XXIII Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance” - kategorie taneczne,
który odbył się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, w dniu 19 maja 2016 roku.


Komisja w składzie:
  • Lidia Żuchowska – trener tańca, choreograf – Pionki
  • Sylwia Żołądkiewicz – trener tańca, choreograf – Radom
po obejrzeniu 27 prezentacji (jedna prezentacja została warunkowo zakwalifikowana przez organizatora do kategorii taniec formacje kl. IV-VI), w których udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz placówek kultury i placówek oświatowych następujących powiatów: kozienickiego, lipskiego, radomskiego i zwoleńskiego postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

    W kategorii: taniec solo – kl. 0-III

      I miejsce
      • Mercedes Szulen – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu – opiekun artystyczny: Małgorzata Knieć-Sprawka

      II miejsce
      • Antonina Nowak – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga


    W kategorii: taniec formacje – kl. 0-III

      I miejsce
      • Formacja „Dynamit” – Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach – opiekun artystyczny: Anna Rzeszotek

      II miejsce
      • Formacja „Iskierki” - Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach – opiekun artystyczny: Anna Rzeszotek

      III miejsce
      • Formacja „Roztańczona Akademia Malucha” – Smagowska Studio Dance w Radomiu – opiekun artystyczny: Luiza Smagowska


    W kategorii: taniec solo – kl. IV-VI

      I miejsce
      • Roksana Konofał – Publiczna Szkoła Podstawowa w Magnuszewie – opiekun artystyczny: Julita Chodkowska

      II miejsce
      • Olga Gumińska – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka

      III miejsce
      • Joanna Kruk – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka

      Wyróżnienie
      • Joanna Krawczyk – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka


    W kategorii: taniec formacje – kl. IV- VI

      I miejsce
      • Formacja „Afera” – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka

      II miejsce
      • Formacja „Ogniki” – Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” w Kozienicach – opiekun artystyczny: Anna Rzeszotek

      III miejsce
      • Formacja „Say Kids” – Dom Kultury „Idalin” – opiekun artystyczny: Dorota Okólska

      Wyróżnienie
      • Formacja „Kolorowe Zamieszanie” – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Skaryszewie – opiekun artystyczny: Luiza Smagowska


    W kategorii: taniec solo – gimnazja

      I miejsce (ex aequo)
      • Luiza Szulc – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Batalionów Chłopskich w Ursynowie – opiekun artystyczny: Edyta Szulc
      • Oliwia Miturska – Zajezierze – opiekun artystyczny: Dominika Miturska

      II miejsce
      • Jagoda Olewińska – Kozienice – opiekun artystyczny: Beata Olewińska

      III miejsce
      • Mikołaj Kowalski – Dom Kultury „Borki” w Radomiu – opiekun artystyczny: Anna Pytka


    W kategorii: taniec formacje – gimnazja

      I miejsce
      • Formacja „Kids in Action” – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Michał Wójcik

      II miejsce
      • Formacja „Watch Out” – Dom Kultury „Idalin” – opiekun artystyczny: Dorota Okólska

      III miejsce
      • Formacja „The Tide” – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kozienicach – opiekun artystyczny: Magdalena Cichowlas

      Wyróżnienie
      • Formacja „Jets” – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Batalionów Chłopskich w Ursynowie – opiekun artystyczny: Edyta Szulc


    W kategorii: taniec solo – szkoły średnie

      I miejsce
      • Kinga Staniek – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga

      II miejsce
      • Weronika Broda – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga

      III miejsce
      • Jakub Smerda – Jakub Smerda – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga


    W kategorii: taniec formacje – szkoły średnie

      I miejsce (ex aequo)
      • Formacja „Freestylers” – Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka – opiekun artystyczny: Helena Szamańska
      • Formacja „Energy Champions” – Klub Energy w Radomiu – opiekun artystyczny: Magdalena Krześniak-Molga

Koncert Galowy odbędzie się dnia 5 czerwca 2016r. o godz. 19.00, podczas Dni Puszczy Kozienickiej, w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim, ul. Bohaterów Studzianek 30.

W Koncercie Galowym występują soliści i zespoły, którzy zajęli I miejsca. Pozostałych laureatów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień.

Podpisy Komisji


   Liczba odwiedzin: 13539688
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.