Działy Wydarzenia kulturalne Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka 2016.08.26-27 - XIV Festiwal Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka
ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE
Szanowni Państwo!
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do XIV Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się 5 czerwca 2016r. w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim (Kozienice, ul. Boh. Studzianek 30). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 11.00. Próby przewidziane są w godz. 8.00-10.45. Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty lub zespołu z udziału w konkursie.
W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.
Organizator
Lista osób zgłoszonych do kwalifikacji wstępnych XIV Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka:
- godz. 8.00-10.45 – PRÓBY
godz. 11.00-18.00 (przerwa 14.00-16.00) – KWALIFIKACJE WSTĘPNE
- MAJA WOJTASZEK - Zagnańsk
- Powiedz mi Panie
- Moknie w deszczu diabeł
- KACPER ANDRZEJEWSKI - Zduńska Wola
- Wymyśliłem Ciebie
- Blues dla tych co nie tracą ducha
- ZOFIA BANASZAK - Ostrów Wlkp.
- Królowa Śniegu
- Do kiedy jestem
- RAFAŁ BŁACH - Radom
- Trójkąty i kwadraty
- Syreny
- MAGDALENA CHOŁUJ - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
- Józek, nie daruje Ci tej nocy
- Meluzyna
- KAROLINA DRAPAŁA - Stanisławice, g. Kozienice
- Ocalić od zapomnienia
- Nie widzę Ciebie w swych marzeniach
- KATARZYNA GOLECKA - Parczew
- Żurawie origami
- Będę z Tobą
- PATRYCJA GOS - Antoniówka g. Jedlnia-Letnisko
- Tak bym chciała kochać już
- Być Kobietą
- KRZYSZTOF GRABOWSKI - Kołobrzeg
- Zaopiekuj się mną
- Au sza la la la
- JUSTYNA GRZELAK - Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”
- Nic dwa razy się nie zdarza
- Kolega Maj
- MAŁGORZATA JAŹWA - Namysłowski Ośrodek Kultury
- Ja dla pana czasu nie mam
- Chłopak z drewna
- AGNIESZKA JEŚMONTOWICZ - Bytów
- Koszmarni ludzie
- Parnassus
- MAŁGORZATA JEŚMONTOWICZ- KREFT - Bytów
- Chce znać swój grzech
- Człowiek nie jest sam
- NORBERT JURCZYŃSKI - Wrocław
- Kiedy nie ma miłości
- Jak nie my to kto
- PAULINA KACZOR - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Ostrowiec Świętokrzyski
- Saute
- Cyrk nocą
- ANIKA KORALEWSKA - Kutno
- Moje Serce
- Po co ci to, chłopcze
- KATARZYNA KOWALCZYK - Mleczków g. Zakrzew
- To nie ja
- Drzwi
- NATALIA KOWALSKA - Warszawa
- Będzie tak jak jest
- Boskie Buenos
- MARTA KUSAL - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Peron
- Granda
- OLGA MARIA KUŚNIERUK - Kraków
- Niebo to my
- Niech żyje Bal
- MAŁGORZATA KUTYŁA - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Miód
- Naga
- EMILIA LUBCZYŃSKA - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
- Warszawa
- Jesteś lekiem na całe zło
- ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA - Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”
- Nic nie może wiecznie trwać
- Piosenka o okularach
- MARTYNA ŁUCZYŃSKA - Końskie
- Gram o wszystko
- Wyszłam za mąż, zaraz wracam
- OLIWIA ŁUKAWSKA - Sandomierz
- Jak Pan mógł
- Gaj
- BARTŁOMIEJ MATRACKI - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Dworzec
- Wakacje z blondynką
- PIOTR MAZUR - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie
- Nice
- Jutro
- MAJA MĘDREK - Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku
- Wielka dama tańczy sama
- Obok Nas
- KINGA MIKLIŃSKA - Brzóza g. Głowaczów
- Tango kat
- Żegnaj kotku
- OLA MŁYNARCZYK - Radom
- Śpiewam i Gram
- Grande Valse Brillante
- PAWEŁ MOSIOŁEK - Radom
- Wehikuł czasu
- Gdy umiera dzień
- ANNA NOWAK - Charzyno
- Byłam różą
- Powiedz stary gdzieś ty był
- MARTYNA PAJĄCZKOWSKA - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
- Obejmę dozorcostwo
- Co mi Panie Dasz
- EMILIA PALIMONKA - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
- Bądź Duży
- Magiczne ognie
- BARBARA PIOTROWSKA - Wrocław
- Szeptem
- Samba z kalendarza
- KAROLINA PŁATEK - Grójec
- Jaki piękny świat
- Cykady na Cykladach
- KINGA RUTKOWSKA - Gorzewo g. Sierpc
- Jaskółka uwięziona
- Wariatka tańczy
- ARKADIUSZ SOLARZ - Radom
- Chodź Przytul Przebacz
- Przed śniadaniem
- SUNFLOWERS - Namysłowski Ośrodek Kultury
- Możesz wszystko
- Moje serce to jest muzyk
- KATARZYNA SYTA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
- Rebeka
- Nie ma jak Pompa
- PAULINA TARASIŃSKA - Końskie
- Jak skała
- Gdzie Ci mężczyźni
- WAKE A WISH - Warszawa
- Myśmy byli sobie pisani
- Nigdy więcej nie tańcz ze mną
- ALEKSANDRA WARCHOŁ - Pionki
- Taniec Pingwina na szkle
- Z ciszą pośród czterech ścian
- MARIA WIC - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
- Łza na rzęsie
- Na językach
- PATRYCJA WOŁOS - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach
- Nie proszę o więcej
- Dłoń
- KLAUDIA WÓJCIK - Wygiełzów g. Irządze
- Sutra
- Jutro zaczyna się tu sezon
- ANNA ŻABA - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
- Imię deszczu
- Anioł wie
- UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór. Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę. O kolejności wykonywanych utworów decydują uczestnicy, niemniej prosimy o rozwagę przy podejmowaniu tej decyzji.