Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  

















ZAPROSZENIE NA KWALIFIKACJE WSTĘPNE
Przygotuj do druku    

Szanowni Państwo!

Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka uprzejmie informuje, iż kwalifikacje wstępne do XIV Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka, odbywającego się w ramach Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka odbędą się 5 czerwca 2016r. w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim (Kozienice, ul. Boh. Studzianek 30). Początek przesłuchań konkursowych o godz. 11.00. Próby przewidziane są w godz. 8.00-10.45. Niestawienie się na kwalifikacje równa się wykluczeniu solisty lub zespołu z udziału w konkursie.

W razie niejasności prosimy o kontakt pod nr telefonu: 48 611 07 50.

Organizator



Lista osób zgłoszonych do kwalifikacji wstępnych XIV Konkursu Piosenki o Nagrodę im. Bogusława Klimczuka:

    godz. 8.00-10.45 – PRÓBY

    godz. 11.00-18.00 (przerwa 14.00-16.00) – KWALIFIKACJE WSTĘPNE

      UWAGA: W czasie przesłuchań uczestnicy wykonują jeden utwór. Tylko na życzenie jury prezentują drugą piosenkę. O kolejności wykonywanych utworów decydują uczestnicy, niemniej prosimy o rozwagę przy podejmowaniu tej decyzji.

    1. MAJA WOJTASZEK - Zagnańsk
      • Powiedz mi Panie
      • Moknie w deszczu diabeł
    2. KACPER ANDRZEJEWSKI - Zduńska Wola
      • Wymyśliłem Ciebie
      • Blues dla tych co nie tracą ducha
    3. ZOFIA BANASZAK - Ostrów Wlkp.
      • Królowa Śniegu
      • Do kiedy jestem
    4. RAFAŁ BŁACH - Radom
      • Trójkąty i kwadraty
      • Syreny
    5. MAGDALENA CHOŁUJ - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
      • Józek, nie daruje Ci tej nocy
      • Meluzyna
    6. KAROLINA DRAPAŁA - Stanisławice, g. Kozienice
      • Ocalić od zapomnienia
      • Nie widzę Ciebie w swych marzeniach
    7. KATARZYNA GOLECKA - Parczew
      • Żurawie origami
      • Będę z Tobą
    8. PATRYCJA GOS - Antoniówka g. Jedlnia-Letnisko
      • Tak bym chciała kochać już
      • Być Kobietą
    9. KRZYSZTOF GRABOWSKI - Kołobrzeg
      • Zaopiekuj się mną
      • Au sza la la la
    10. JUSTYNA GRZELAK - Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”
      • Nic dwa razy się nie zdarza
      • Kolega Maj
    11. MAŁGORZATA JAŹWA - Namysłowski Ośrodek Kultury
      • Ja dla pana czasu nie mam
      • Chłopak z drewna
    12. AGNIESZKA JEŚMONTOWICZ - Bytów
      • Koszmarni ludzie
      • Parnassus
    13. MAŁGORZATA JEŚMONTOWICZ- KREFT - Bytów
      • Chce znać swój grzech
      • Człowiek nie jest sam
    14. NORBERT JURCZYŃSKI - Wrocław
      • Kiedy nie ma miłości
      • Jak nie my to kto
    15. PAULINA KACZOR - Ognisko Pracy Pozaszkolnej Ostrowiec Świętokrzyski
      • Saute
      • Cyrk nocą
    16. ANIKA KORALEWSKA - Kutno
      • Moje Serce
      • Po co ci to, chłopcze
    17. KATARZYNA KOWALCZYK - Mleczków g. Zakrzew
      • To nie ja
      • Drzwi
    18. NATALIA KOWALSKA - Warszawa
      • Będzie tak jak jest
      • Boskie Buenos
    19. MARTA KUSAL - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Peron
      • Granda
    20. OLGA MARIA KUŚNIERUK - Kraków
      • Niebo to my
      • Niech żyje Bal
    21. MAŁGORZATA KUTYŁA - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Miód
      • Naga
    22. EMILIA LUBCZYŃSKA - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
      • Warszawa
      • Jesteś lekiem na całe zło
    23. ALEKSANDRA ŁODZIŃSKA - Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”
      • Nic nie może wiecznie trwać
      • Piosenka o okularach
    24. MARTYNA ŁUCZYŃSKA - Końskie
      • Gram o wszystko
      • Wyszłam za mąż, zaraz wracam
    25. OLIWIA ŁUKAWSKA - Sandomierz
      • Jak Pan mógł
      • Gaj
    26. BARTŁOMIEJ MATRACKI - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Dworzec
      • Wakacje z blondynką
    27. PIOTR MAZUR - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Siennie
      • Nice
      • Jutro
    28. MAJA MĘDREK - Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku
      • Wielka dama tańczy sama
      • Obok Nas
    29. KINGA MIKLIŃSKA - Brzóza g. Głowaczów
      • Tango kat
      • Żegnaj kotku
    30. OLA MŁYNARCZYK - Radom
      • Śpiewam i Gram
      • Grande Valse Brillante
    31. PAWEŁ MOSIOŁEK - Radom
      • Wehikuł czasu
      • Gdy umiera dzień
    32. ANNA NOWAK - Charzyno
      • Byłam różą
      • Powiedz stary gdzieś ty był
    33. MARTYNA PAJĄCZKOWSKA - Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Obejmę dozorcostwo
      • Co mi Panie Dasz
    34. EMILIA PALIMONKA - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
      • Bądź Duży
      • Magiczne ognie
    35. BARBARA PIOTROWSKA - Wrocław
      • Szeptem
      • Samba z kalendarza
    36. KAROLINA PŁATEK - Grójec
      • Jaki piękny świat
      • Cykady na Cykladach
    37. KINGA RUTKOWSKA - Gorzewo g. Sierpc
      • Jaskółka uwięziona
      • Wariatka tańczy
    38. ARKADIUSZ SOLARZ - Radom
      • Chodź Przytul Przebacz
      • Przed śniadaniem
    39. SUNFLOWERS - Namysłowski Ośrodek Kultury
      • Możesz wszystko
      • Moje serce to jest muzyk
    40. KATARZYNA SYTA - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białobrzegach
      • Rebeka
      • Nie ma jak Pompa
    41. PAULINA TARASIŃSKA - Końskie
      • Jak skała
      • Gdzie Ci mężczyźni
    42. WAKE A WISH - Warszawa
      • Myśmy byli sobie pisani
      • Nigdy więcej nie tańcz ze mną
    43. ALEKSANDRA WARCHOŁ - Pionki
      • Taniec Pingwina na szkle
      • Z ciszą pośród czterech ścian
    44. MARIA WIC - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
      • Łza na rzęsie
      • Na językach
    45. PATRYCJA WOŁOS - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Kozienicach
      • Nie proszę o więcej
      • Dłoń
    46. KLAUDIA WÓJCIK - Wygiełzów g. Irządze
      • Sutra
      • Jutro zaczyna się tu sezon
    47. ANNA ŻABA - Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
      • Imię deszczu
      • Anioł wie


   Liczba odwiedzin: 13555980
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.