Deklaracja dostępności
2016.11.12 - Warsztaty kreatywnego pisania
Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza młodzież gimnazjalną i ze szkół średnich na pierwsze, otwarte, bezpłatne WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA. Warsztaty odbędą się w sobotę, 12 listopada 2016r. w godz. 15.00-18.00 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach. Warsztaty kreatywnego pisania mają na celu rozwój potencjału literackiego młodych ludzi, dając im szansę na sprawdzenie swoich umiejętności pisarskich i rozwinięcie skrzydeł. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie i składają się z dyskusji, ćwiczeń indywidualnych, zadań tematycznych, burzy mózgów, wspólnego tworzenia historii, a potem omawiania powstałych prac w grupie. Tematyka:
  • Fantazy - superbohaterowie, smoki i księżniczki.
  • Jak konstruować postacie?
  • Jak budować świat przedstawiony?
Prowadzenie:
  • Gaja Kołodziej Pisarka, psycholog i tłumacz. Autorka siedmiu powieści, członkini Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Debiutowała w 2010 roku powieścią młodzieżową pt. „Wystrzałowa licealistka”. Od 2013 roku prowadzi zajęcia kreatywnego pisania w postaci Klubu Młodych Pisarzy. Organizuje konkursy literackie, odbyła ponad 100 spotkań autorskich w całym kraju, a ponadto jest członkiem Zarządu Fundacji Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej.
Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy do wyczerpania limitu miejsc. Zapisy prowadzone są do 4 listopada 2016r. do godz. 15.00 osobiście w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), pod nr tel. 48 611 07 50 lub e-mail pit@dkkozienice.pl. Osoba do kontaktu Agnieszka Żarłak, tel. 48 611 07 50 wew. 128. Uwaga! W przypadku nie zebrania się grupy, warsztaty nie odbędą się. Serdecznie zapraszamy!!!