Deklaracja dostępności
2017.03.13 - WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA
Kozienicki Dom Kultury im. B. Klimczuka serdecznie zaprasza młodzież gimnazjalną i ze szkół średnich na drugie, otwarte, bezpłatne WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA, które odbędą się w dniu 13 marca 2017r. (poniedziałek) w godz. 14.30-17.30 w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
    Warsztaty kreatywnego pisania mają na celu rozwój potencjału literackiego młodych ludzi, dając im szansę na sprawdzenie swoich umiejętności pisarskich i rozwinięcie skrzydeł. Zajęcia odbywają się w kameralnym gronie i składają się z dyskusji, ćwiczeń indywidualnych, zadań tematycznych, „burzy mózgów”, a potem omawiania powstałych prac w grupie.
Temat: „Jak pisać dialogi? Rozmowy na papierze i na głos”. Zajęcia poprowadzi: Gaja Kołodziej - pisarka, psycholog i tłumacz. Autorka siedmiu powieści, członkini Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Debiutowała w 2010 roku powieścią młodzieżową pt. „Wystrzałowa licealistka”. Od 2013 roku prowadzi zajęcia kreatywnego pisania w postaci Klubu Młodych Pisarzy. Organizuje konkursy literackie, odbyła ponad 100 spotkań autorskich w całym kraju, a ponadto jest członkiem Zarządu Fundacji Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej. Zapisy przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc lub do dnia 3 marca 2017r. do godz. 15.00 w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły w Punkcie Informacji CKA lub pod numerem telefonu 48 611 07 50 oraz adresem e-mail: pit@dkkozienice.pl. Opiekunem warsztatów jest p. Agnieszka Żarłak tel. 48 611 07 50 wew. 128, e-mail: agnieszka.zarlak@dkkozienice.pl. Serdecznie zapraszamy!!! Uwaga! W przypadku nie zebrania się grupy, warsztaty nie odbędą się.
UWAGA: Z powodu niewystarczającej liczby chętnych WARSZTATY NIE ODBĘDĄ SIĘ !!!