obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Magazyn KDK /    

KDK Nr 67 / 30.04.2017
Przygotuj do druku    

W najnowszym numerze magazynu KDK: V Festiwal Muzyki Sakralnej im. Józefa Furmanika, wizyta marszałka Adama Struzika w CKA, „Młodzieżowy Teatr Vanitas” w hołdzie Wojciechowi Młynarskiemu, „Pod jednym Słońcem” - wystawa malarstwa Krzysztofa Nowaka, XX-lecie Grupy Twórczej VENA – sylwetki twórców, wielkanocna prezentacja rękodzieła i warsztaty „Pisanka w CKA”, podwójna wystawa fotografii słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku, kwalifikacje wstępne do 22. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, zapowiedź spotkania z Arturem Barcisiem w CKA, spotkanie z Piotrem Derewendą, kolejny kurs tańca dla kobiet za nami, podziękowania za głosy na projekt KDK i grupy Foto-kreatywni w sklepie TESCO, spotkanie miłośników planszówek oraz zaproszenie na uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W 67 numerze magazynu znajdują się także informacje o wydarzeniach, które w maju organizuje Kozienicki Dom Kultury.

AKTUALIZACJA: Ze względów niezależnych od organizatorów, 4 maja o godzinie 18.00 na spotkanie autorskie do CKA zamiast Artura Barcisia przyjedzie aktor Cezary Żak.

pobierz: KDK_nr_67_30.04.2017_1.pdf


   Liczba odwiedzin: 21166385
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.