Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
Protokół z przebiegu XXIV Konkursu MUSIC-DANCE - kategorie taneczne
Protokół z przebiegu XXIV Konkursu Muzyczno-Tanecznego „Music-Dance” - kategorie taneczne, który odbył się w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, w dniu 18 maja 2017 roku.
Komisja w składzie:
  • Sylwia Żołądkiewicz – trener tańca i choreograf z Radomia
  • Lidia Żuchowska – trener tańca i choreograf z Pionek
po obejrzeniu 55 prezentacji konkursowych, w których udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz placówek kultury z następujących powiatów: kozienickiego, radomskiego, lipskiego i zwoleńskiego, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
    SOLO klasa 0-III
      I miejsce
      • Hania Gliszczyńska, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
      II miejsce
      • Dominika Kalita, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
      III miejsce
      • Tosia Karasek, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
      Wyróżnienie
      • Antonina Nowak, opiekun Magdalena Krześniak-Molga, Siłownia Energy Radom
    FORMACJE klasa 0-III
      I miejsce
      • Formacja „Siedem Ósmych”, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
      II miejsce
      • „Kids In Action – Świeżaki”, opiekun: Michał Wójcik, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      III miejsce
      • „Excellent Kids”, opiekun: Cyryl Prochonow, Radomskie Centrum Taneczne „Kuźnia”
      Wyróżnienie
      • Zespół Tańca Ludowego, opiekun: Monika Płachta-Ruba, Publiczna Szkoła Podstawowa w Pionkach
    CHEERLEADERS klasa 0-III
      I miejsce
      • „Iskierki”, opiekun: Anna Sobota, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” Kozienice
      II miejsce
      • „Energia”, opiekun: Anna Sobota, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” Kozienice
      III miejsce
      • nie przyznano
      Wyróżnienie
      • nie przyznano
    SOLO klasa IV-VI
      I miejsce
      • Mercedes Szulen, opiekun: Anna Szulen, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zajezierzu
      II miejsce
      • Julia Kalita, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
      III miejsce
      • Jakub Wawrzak, opiekun: Dorota Okólska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 28 w Radomiu
      Wyróżnienie
      • Marta Nowosadko, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
    FORMACJE klasa IV-VI
      I miejsce
      • Formacja „Na Luzie”, opiekun: Magdalena Wujcik, Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu
      II miejsce
      • Zespół Tańca „Excellent Junior”, opiekun: Cyryl Prochonov, Radomskie Centrum Taneczne „Kuźnia”
      III miejsce
      • Formacja HIP HOP Dom Kultury Zwoleń, opiekun: Michał Przybytniewski i Aneta Adamiec, Radomskie Centrum Taneczne „Kuźnia”
      Wyróżnienie
      • „Kolorowe zamieszanie”, opiekun: Luiza Smagowska, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Skaryszew
      • Zespół Taneczny „MOTYLEK”, opiekun: Helena Szamańska, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      • Grupa „Be Brave”, opiekun: Magdalena Krześniak-Molga, Miejski Dom Kultury Borki w Radomiu
    CHEERLEADRES klasa IV-VI
      I miejsce
      • „Dynamit”, opiekun: Anna Sobota, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” Kozienice
      II miejsce
      • Formacja „Power”, opiekun: Mariola Szczypiór, Publiczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Głowaczowie
      III miejsce
      • nie przyznano
      Wyróżnienie
      • nie przyznano
    SOLO gimnazja
      I miejsce
      • Oliwia Miturska, opiekun: Anna Gilla, Gimnazjum w Zajezierzu
      II miejsce
      • Aleksandra Król, opiekun: Tomasz Gawęcki, Centrum Tańca Romana i Moniki Pawelec
      III miejsce
      • Luiza Szulc, Publiczne Gimnazjum im. Batalionów Chłopskich w Ursynowie
      Wyróżnienie
      • Julia Panek, opiekun: Dorota Okólska, Dom Kultury Idalin Radom Doris Dance Center
    FORMACJE gimnazja
      I miejsce
      • „Kids In Action”, opiekun: Michał Wójcik, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      II miejsce
      • Grupa Tańca Ludowego, opiekun: Anna Paradowska, Zespół Szkół w Grabowie nad Pilicą
      III miejsce
      • Mini formacja tańca współczesnego, opiekun: Michał Przybytniewski, Radomskie Centrum Taneczne „Kuźnia”
      Wyróżnienie
      • Mini formacja HIP HOP Dom Kultury Zwoleń, opiekun: Michał Przybytniewski i Aneta Adamiec, Radomskie Centrum Taneczne „Kuźnia”
    SOLO szkoły średnie
      I miejsce
      • Daniel Szewczyk, opiekun: Cyryl Prochonow, Radomskie Centrum Tańca „Kuźnia”
      II miejsce
      • Tomasz Gawęcki, opiekun: Anna Gawęcka, Centrum Tańca Roman i Monika Pawelec
      III miejsce (ex aequo)
      • Milena Pluta, opiekun: Cyryl Prochonow, Radomskie Centrum Tańca „Kuźnia”
      • Aleksandra Waluś, opiekun: Beata Waluś, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pionkach im. Marii Skłodowskiej-Curie
      Wyróżnienie
      • Aleksandra Olejarz, opiekun: B. Olejarz, Zespół Szkół. im. Legionów Polskich w Kozienicach
    FORMACJE szkoły średnie
      I miejsce
      • Zespół tańca „Excellent”, opiekun: Cyryl Prochonow, Radomskie Centrum Taneczne „Kuźnia”
      II miejsce
      • Zespół taneczny „Uwaga”, opiekun: Anna Pytka, Zakład Doskonalenia Zawodowego w Radomiu
      III miejsce
      • „Dance Souls”, opiekun: Mirosław Gniadkowski, Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
      Wyróżnienie
      • nie przyznano
    CHEERLEADERS szkoły średnie
      I miejsce
      • „Ogniki”, opiekun: Anna Sobota, Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Ogród Jordanowski” Kozienice
      II miejsce
      • nie przyznano
      III miejsce
      • nie przyznano
      Wyróżnienie
      • nie przyznano
Koncert Galowy odbędzie się dnia 3 czerwca 2017 r. o godz. 18.00, podczas Dni Puszczy Kozienickiej, w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim, ul. Bohaterów Studzianek 30. W Koncercie Galowym występują laureaci I miejsc. Pozostałych laureatów zapraszamy po odbiór nagród i wyróżnień. Wszystkich laureatów zapraszamy na godz. 17.30 (zbiórka przy scenie). Podpisy Komisji