Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2017.06.23-24 - Półfinał Miss Polski 2017 i Finał Miss Polski Nastolatek 2017
Przygotuj do druku    


23 czerwca 2017 r. (piątek) godz. 20.00
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Półfinał Miss Polski 2017
    Wystąpi:
    • FEEL
    • Marta Podulka
    Prowadzący:
    • Krzysztof Ibisz
    Transmisja w Telewizji TV 4: 27 czerwca 2017 r. (wtorek) o godz. 21.00.


24 czerwca 2017 r. (sobota) godz. 20.00
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    Finał Miss Polski Nastolatek 2017
    Wystąpi:
    • Carmell
    • Tony T Rio
    Prowadzący:
    • Kamil Baleja RMF FM
    Transmisja w Telewizji TV 4: 29 czerwca 2017 r. (czwartek) o godz. 21.00.


UWAGA !!! Na imprezy obowiązują bezpłatne zaproszenia.
Odbiór zaproszeń w Punkcie Informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) od 17 czerwca 2017 r. od godz. 9.00 lub bezpośrednio przed wydarzeniami, w miejscu odbywania się imprez.

Osoby, które pobiorą zaproszenia proszone są o punktualne przybycie - zgodnie z datą i godziną wydrukowaną na zaproszeniu. Po rozpoczęciu wydarzeń zaproszenie nie będzie upoważniało do zajęcia miejsca na widowni.

Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 codziennie w godz. 9.00 - 21.00.






Półfinał Miss Polski 2017. Kozienice, 23 czerwca 2017 roku:
    1. Jana Berszadska – zielona karta Kujawsko – Pomorskiego (24 lata, 170 cm)
    2. Wiktoria Błachucka – 1 Wicemiss Ziemi Świętokrzyskiej (18 lat, 176 cm)
    3. Kinga Choma – Miss Ziemi Sądeckiej (19 lat, 170 cm)
    4. Julia Gajda – 1 Wicemiss Mazowsza (20 lat, 170 cm)
    5. Gajana Galstjan – Miss Opola (22 lata, 168 cm)
    6. Patrycja Gołda – 2 Wicemiss Ziemi Radomskiej (19 lat, 178 cm)
    7. Paulina Główka – Miss Polski UK (21 lat, 171 cm)
    8. Anna Jakubik – Miss Lubelszczyzny (20 lat, 177 cm)
    9. Ewelina Jedynasta – Miss Ziemi Pomorskiej (19 lat, 177 cm)
    10. Angelika Kitlas – 1 Wicemiss Podlasia (22 lata, 174 cm)
    11. Klaudia Kluczyk – 2 Wicemiss Ziemi Pszczyńskiej (21 lat, 175 cm)
    12. Natalia Kowalczyk – zielona karta Mazowsza (22 lata, 177 cm)
    13. Ewelina Krzak – zgłoszenie internetowe, Lubusko (24 lata, 177 cm)
    14. Natalia Marek – 2 Wicemiss Opolszczyzny (18 lat, 170 cm)
    15. Anna Melaniuk – zielona karta Mazowsza (24 lata, 175 cm)
    16. Agnieszka Michalik – 1 Wicemiss Ziemi Sądeckiej (18 lat, 170 cm)
    17. Anna Matulaniec – Miss Ziemi Radomskiej (18 lat, 178 cm)
    18. Marta Pałucka – zgłoszenie internetowe, Sopot (25 lat, 180 cm)
    19. Zofia Perkowska – zgłoszenie internetowe, Olsztyn (21 lat, 171 cm)
    20. Magdalena Perlińska – zgłoszenie internetowe, Warszawa (24 lata, 172 cm)
    21. Jagienka Preisner – 2 Wicemiss Podkarpacia (18 lat, 166 cm)
    22. Karolina Rafałowska – 1 Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej (23 lata, 168 cm)
    23. Natalia Roczniak – 1 Wicemiss Opolszczyzny (18 lat, 170 cm)
    24. Aleksandra Serafin – zielona karta UK (19 lat, 177 cm)
    25. Katarzyna Sikora – zielona karta Ziemi Pszczyńskiej (20 lat, 181 cm)
    26. Michalina Sikorska – 2 Wicemiss Śląska (24 lata, 176 cm)
    27. Zuzanna Słaboszewska – zgłoszenie internetowe, Grodzisk (21 lat, 178 cm)
    28. Dominika Słaby – zielona karta Lubelszczyzny (21 lat, 177 cm)
    29. Krystyna Sokołowska – zielona karta Podlasia (20 lat, 178 cm)
    30. Eliza Stepnowska – 2 Wicemiss Mazowsza (21 lat, 176 cm)
    31. Monika Stypułkowska – Miss Podlasia (20 lat, 182 cm)
    32. Kamila Świerc – Miss Opolszczyzny (18 lat, 178 cm)
    33. Wioletta Urbańska – 1 Wicemiss Ziemi Elbląskiej (20 lat, 177 cm)
    34. Alicja Zalewska – zielona karta UK (22 lata, 177 cm)
    35. Paulina Zgoda – Miss Regionu Kujawsko – Pomorskiego (20 lat, 174 cm)
    36. Marta Ziębakowska – Miss Ziemi Łódzkiej (20 lat, 173 cm)
    37. Katarzyna Żydek – Miss Beskidów (24 lata, 170 cm)
    38. Karolina Źródłówska – 2 Wicemiss Ziemi Łódzkiej (19 lat, 168 cm)


Finał Miss Polski Nastolatek 2017. Kozienice, 24 czerwca 2017 roku:
    1. Roksana Dudkiewicz – Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej (18 lat, 177 cm)
    2. Ada Fałdyga – 2 Wicemiss Nastolatek Lubelszczyzny (18 lat, 172 cm)
    3. Julia Georges – Miss Nastolatek Śląska (17 lat, 173 cm)
    4. Gabriela Gołuch – 3 Wicemiss Nastolatek Ziemi Żyrardowskiej (15 lat, 172 cm)
    5. Adrianna Gotowicka – 2 Wicemiss Nastolatek Ziemi Elbląskiej (16 lat, 180 cm)
    6. Kathrin Januszewska – 1 Wicemiss Nastolatek Beskidów (14 lat, 173 cm)
    7. Wiktoria Jasińska – 1 Wicemiss Nastolatek Lubelszczyzny (17 lat, 168 cm)
    8. Justyna Karwowska – Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej (16 lat, 169 cm)
    9. Wiktoria Kohut – 2 Wicemiss Nastolatek Beskidów (15 lat, 170 cm)
    10. Kinga Kozioł – Miss Nastolatek Podkarpacia (17 lat, 170 cm)
    11. Wiktoria Kropiwnicka – Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej (16 lat, 175 cm)
    12. Klaudia Kucharska – Miss Nastolatek Beskidów 2015 (15 lat, 177 cm)
    13. Natalia Laszewska – 1 Wicemiss Nastolatek Podlasia (17 lat, 171 cm)
    14. Julia Marciniak – zgłoszenie internetowe (15 lat, 180 cm)
    15. Julia Michalska – Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej (17 lat, 175 cm)
    16. Milena Musiał – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łódzkiej (16 lat, 174 cm)
    17. Sandra Piekarska – 1 Wicemiss Nastolatek Śląska (15 lat , 178 cm)
    18. Weronika Przestrzelska – Miss Nastolatek Podlasia (16 lat, 172 cm)
    19. Natalia Rabaszowska – Miss Nastolatek Ziemi Pszczyńskiej (16 lat, 177 cm)
    20. Patrycja Rzepka – Miss Nastolatek Lubelszczyzny (15 lat, 177 cm)
    21. Aleksandra Wyszomierska – Miss Nastolatek Beskidów (15 lat, 179 cm)
    22. Natalia Ziobrowska – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Pomorskiej (17 lat, 172 cm)




pobierz regulamin imprezy masowej: Miss2017_regulamin.pdf


   Liczba odwiedzin: 10560948
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.