Deklaracja dostępności
2017.07.05 - środa
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 11.00 „Zielona szkoła” (2D, dubbing), w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK” godz. 13.30 „Gru, Dru i Minionki” (2D, dubbing) godz. 15.30 „Gru, Dru i Minionki” (2D, dubbing) godz. 17.30 „Gru, Dru i Minionki” (3D, dubbing) godz. 19.30 „Król Artur: Legenda miecza” (2D, napisy)

„Zielona szkoła” w naszym kinie 5 lipca 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Uilenbal
GATUNEK:Familijny
PRODUKCJA:Holandia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 20 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Simone van Dusseldorp
OBSADA:
OPIS:Ośmioletnia Meral przenosi się z rodziną do innego miasta. Oznacza to dla niej zmianę szkoły. Dziewczynka próbuje nawiązać pierwsze przyjaźnie przed wyjazdem na jesienny obóz. Jest to jednak trudniejsze niż jej się zdawało. Dużo łatwiej udało jej się nawiązać więź z małą białą myszką, która zamieszkuje z nią jej nowy pokój. Meral nazwała swoją przyjaciółkę Pipip. Postanawia zabrać myszkę na obóz w obawie, że dzikiego lokatora odkryją jej rodzice. Dzięki myszce dziewczynka szybko zdobywa uznanie kolegów. Niestety, chwila nieuwagi wystarcza aby Pipip została porwana przez sowę. Meral wraz z kolegami wyrusza na wyprawę ratunkową do lasu, podczas której pozna siłę prawdziwej przyjaźni.
DYSTRYBUTOR:Vivarto
PREMIERA:16 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Gru, Dru i Minionki” w naszym kinie od 30 czerwca 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Despicable Me 3
GATUNEK:Animowany, Komedia, Przygodowy
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Kyle Banda, Pierre Coffin, Eric Guillon
OBSADA:
OPIS:To powrót, na który czekają wszyscy! Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków! Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”. W anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy m.in. Steve’a Carella, Kristen Wiig oraz Treya Parkera, laureata nagród Grammy, Tony i Emmy, który wciela się w postać czarnego charakteru Balthazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego najzagorzalszym wrogiem.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:30 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Król Artur: Legenda miecza” w naszym kinie od 30 czerwca 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:King Arthur: Legend of the Sword
GATUNEK:Akcja, Fantasy, Przygodowy
PRODUKCJA:Wielka Brytania, Australia, USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 6 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Guy Ritchie
OBSADA:Charlie Hunnam, Katie McGrath, Annabelle Wallis, Astrid Bergès-Frisbey, Djimona Hounsou, Jude Law, Eric Bana, David Beckham
OPIS:Ceniony za dynamiczny styl Guy Ritchie reżyseruje epicki, przygodowy film fantasy Król Artur: Legenda miecza. Produkcja z Charliem Hunnamem w tytułowej roli prezentuje obrazoburcze podejście do klasycznej legendy o Excaliburze, śledząc drogę Artura z ulicy na tron. Po tym jak ojciec małego Artura zostaje zamordowany, Vortigern (w tej roli Jude Law) — jego wuj, zawłaszcza koronę dla siebie. Artur, odarty z prawa, które przysługuje mu z racji urodzenia, nie mając pojęcia, kim właściwie jest, przechodzi ciężką szkołę życia, dorastając na ulicy. Kiedy jednak udaje mu się wyciągnąć miecz ze skały, jego dotychczasowe życie zmienia się nie do poznania. Musi udowodnić, że jest godzien swego dziedzictwa... czy tego chce czy nie.
DYSTRYBUTOR:Warner Bros Polska
PREMIERA:16 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: