Deklaracja dostępności
2017.07.12 - środa
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 11.00 „Kacper i Emma na safari” (2D, lektor), w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK” godz. 13.30 „Gru, Dru i Minionki” (2D, dubbing) godz. 15.30 „Gru, Dru i Minionki” (2D, dubbing) godz. 17.30 „Gru, Dru i Minionki” (3D, dubbing) godz. 20.00 „Czerwony żółw” (2D), w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”

„Kacper i Emma na safari” w naszym kinie 12 lipca 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Karsten og Petra på safari
GATUNEK:Familijny
PRODUKCJA:Norwegia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 15 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 4
REŻYSERIA:A. L. Næss
OBSADA:Elias Søvold-Simonsen, Nora Amundsen, Thorbjørn Harr, Hilde Louise Asbjørnsen, Janne Formoe, Ivar Nørve
OPIS:Czwarta część znanej i lubianej serii przygód Kacpra i Emmy od stycznia w kinach! Tym razem para przedszkolaków jedzie do Afryki! Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Gdy przyjaciele ruszają z nowopoznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka. Chcąc mu pomóc, przywożą je do kliniki. Tylko że zwierzątko czuje się coraz gorzej – smutnieje z każdą chwilą i nie chce jeść. Nic nie pomaga. Gdy Emma odkrywa, że młody lew tęskni za swoją mamą, całą drużyną ruszają na jej poszukiwania. Czy im się uda?
DYSTRYBUTOR:Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
PREMIERA:13 stycznia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Gru, Dru i Minionki” w naszym kinie od 30 czerwca 2017 r. PREMIERA OGÓLNOPOLSKA
ORYGINALNY TYTUŁ:Despicable Me 3
GATUNEK:Animowany, Komedia, Przygodowy
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:
SUGEROWANY WIEK:bez ograniczeń
REŻYSERIA:Kyle Banda, Pierre Coffin, Eric Guillon
OBSADA:
OPIS:To powrót, na który czekają wszyscy! Twórcy „Jak ukraść księżyc” oraz największych animowanych przebojów 2013 i 2015 – „Minionki rozrabiają” oraz „Minionki” (druga najbardziej dochodowa animacja w historii kina!) serwują nam kolejne fantastyczne przygody Gru i Lucy, ich uroczych córek – Margo, Edith i Agnes – oraz, naturalnie, Minionków! Za produkcję odpowiada słynna wytwórnia Illumination, odpowiedzialna za przygody Minionków czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”. W anglojęzycznej wersji językowej usłyszymy m.in. Steve’a Carella, Kristen Wiig oraz Treya Parkera, laureata nagród Grammy, Tony i Emmy, który wciela się w postać czarnego charakteru Balthazara Bratta, dawnej dziecięcej gwiazdy filmowej. Bratt ma obsesję na punkcie roli, którą kreował w latach osiemdziesiątych i udowodni Gru, ze potrafi stać się jego najzagorzalszym wrogiem.
DYSTRYBUTOR:UIP
PREMIERA:30 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Czerwony żółw” w naszym kinie 12 lipca 2017 r., w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”
ORYGINALNY TYTUŁ:La tortue rouge
GATUNEK:Animacja
PRODUKCJA:Francja, Belgia, Japonia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 20 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Michael Dudok de Wit
OBSADA:
OPIS:Znajdujesz się na bezludnej wyspie. Wokół ani śladu człowieka, żadnego zgiełku, tylko morze i plaża. Wiatr jest świeży, zamiast smogu morska bryza. Od cywilizacji dzieli cię bezkresny ocean. Co robisz? Delektujesz się swobodą czy budujesz tratwę? Gdzie jesteś? W więzieniu czy w raju? Legendarne japońskie Studio Ghibli (Spirited Away: W krainie Bogów) przedstawia urzekającą baśń dla dorosłych, która została nagrodzona w Cannes, nominowana do Oscara i zwyciężyła w projekcie Scope100, w którym to sami widzowie wybierają filmy dla widzów. Wyrusz w niezwykłą podróż i odkryj w sobie bezludną wyspę podczas seansu filmu, który oczarował widzów na całym świecie.
DYSTRYBUTOR:Gutek Film
PREMIERA:23 czerwca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: