Deklaracja dostępności
2017.08.16 - środa
Bilety do nabycia w kasach Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka zlokalizowanych na parterze Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) Cennik kina ...czytaj więcej... Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dostępnym na stronie: ...czytaj więcej...
REPERTUAR:
    godz. 11.00 „Pan Żaba” (2D, dubbing), w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK” godz. 13.00 „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” (2D, dubbing) godz. 15.30 „Mała Wielka Stopa” (2D, dubbing) godz. 17.30 „Atomic Blonde” (2D, napisy) godz. 20.00 „Paryż może poczekać” (2D, napisy), w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”

„Pan Żaba” w naszym kinie 16 sierpnia 2017 r., w ramach wakacyjnej akcji „Filmowe środy w kinie KDK”
ORYGINALNY TYTUŁ:Meester Kikker
GATUNEK:Familijny
PRODUKCJA:Holandia
DŁUGOŚĆ:1 godz. 30 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Anna van der Heide
OBSADA:Yenthe Bos, Bobby van Vleuten, Jeroen Spitzenberger, Georgina Verbaan
OPIS:Główna bohaterka filmu Sita - bardzo starannie przygotowała się do swojej prezentacji o żabach, dlatego jest bardzo zdziwiona, gdy Pan Frans – jej ulubiony i sympatyczny nauczyciel biologi – nie chce jej wysłuchać do końca. Podejrzliwa dziewczynka zaczyna go śledzić i wkrótce odkrywa, że czasami zamienia się on w żabę! Świat nie zawsze jest bezpieczny dla zwierząt, dlatego Sita i jej przyjaciele będą musieli chronić Pana Fransa. Film na podstawie doskonałej książki Paula van Loona pod tym samym tytułem.
DYSTRYBUTOR:Vivarto
PREMIERA:21 kwietnia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Mała Wielka Stopa” w naszym kinie od 11 sierpnia 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:The Son of Bigfoot
GATUNEK:Animowany
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 32 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 6
REŻYSERIA:Ben Stassen
OBSADA:
OPIS:Film współtwórcy takich animowanych hitów jak „ŻÓŁWIK SAMMY”, „JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC”, „EPOKA LODOWCOWA 4”, „MINIONKI”. Nikt ich nie widział, ale wszyscy o nich słyszeli. Yeti! A gdybyś pewnego dnia odkrył, że jesteś jednym z nich? Adam jest zwyczajnym, trochę nieśmiałym nastolatkiem. Pewnego dnia wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien włochaty rodzinny sekret. Otóż jego tata jest potomkiem legendarnego Yeti i od lat mieszka w puszczy. Oczywiście Adam też ma w sobie geny tej niezwykłej istoty, a to niesie ze sobą pewne niezwykle konsekwencje. Chłopak podobnie jak jego tata ma pewne super moce. Wkrótce będzie musiał ich użyć, by obronić siebie i ojca przed tropicielami, którzy na zlecenie pewnej firmy futrzarskiej od lat szukają Yeti. Szykuje się wieeeelka przygoda! O rety, jestem Yeti?!
DYSTRYBUTOR:Monolith Films
PREMIERA:28 lipca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” w naszym kinie od 11 sierpnia 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Valerian and the City of a Thousand Planets
GATUNEK:Science-fiction, Akcja
PRODUKCJA:Francja, USA
DŁUGOŚĆ:2 godz. 17 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 12
REŻYSERIA:Luc Besson
OBSADA:Cara Delevingne, Clive Owen, Dane DeHaan, Rihanna, Ethan Hawke, John Goodman, Rutger Hauer, Herbie Hancock
OPIS:Kiedy nieznana siła zaczyna zagrażać bezpieczeństwu galaktyki, do akcji wkraczają kosmiczni agenci. Tak zaczyna się epicka superprodukcja „Valerian i Miasto Tysiąca Planet”. Nowe widowisko Luca Bessona, to nie tylko największe dzieło w całej karierze reżysera, ale również najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA! W obsadzie adaptacji przełomowego komiksu, który przez dekady inspirował kolejne generacje artystów, pisarzy i filmowców, zobaczymy sławy ze świata kina, muzyki i modelingu. „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” – film, który połączy w jedno humor „Strażników Galaktyki”, rozmach „Gwiezdnych Wojen” i wizjonerstwo „Piątego Elementu”.
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:4 sierpnia 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Atomic Blonde” w naszym kinie od 11 sierpnia 2017 r.
ORYGINALNY TYTUŁ:Atomic Blonde
GATUNEK:Akcja, Thriller szpiegowski
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 55 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:David Leitch
OBSADA:Charlize Theron, James McAvoy, Sofia Boutella, John Goodman
OPIS:"Atomic Blonde" to ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona "The Coldest City". Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.
DYSTRYBUTOR:Monolith Films
PREMIERA:28 lipca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN:

„Paryż może poczekać” w naszym kinie 16 sierpnia 2017 r., w ramach cyklu „Kino dla ciekawych”
ORYGINALNY TYTUŁ:Paris can wait
GATUNEK:Komedia romantyczna
PRODUKCJA:USA
DŁUGOŚĆ:1 godz. 38 min.
SUGEROWANY WIEK:Od lat: 15
REŻYSERIA:Eleanor Coppola
OBSADA:Diane Lane, Alec Baldwin, Arnaud Viard
OPIS:Piękna, zabawna i wzruszająca opowieść o odkrywaniu życia na nowo. Pełna doskonałego jedzenia i wina, niesamowita podróż, która pozwoli chłonąć magiczne zakątki Francji wszystkimi zmysłami. „Paryż może poczekać” jest debiutem fabularnym Eleanor Coppoli – żony słynnego hollywoodzkiego reżysera Francisa Forda Coppoli. Życie Anne (Diane Lane) powinno być spełnieniem marzeń. Kobieta jest bowiem żoną bogatego hollywoodzkiego producenta – Michaela (Alec Baldwin) i towarzyszy mu w podróżach po całym świecie. Anne żyje jednak w cieniu zapracowanego i nieobecnego męża, a żar namiętności w ich małżeństwie wypalił się już dawno. Pewnego dnia bliski współpracownik Michaela – beztroski Francuz o imieniu Jacques (Arnaud Viard), proponuje jej podróż samochodem z odbywającego się w Cannes festiwalu filmowego do Paryża. Zaplanowana na siedem godzin podróż, zamienia się w dwudniową przygodę pełną najlepszego jedzenia, doskonałego wina, zapierających dech widoków, nieoczekiwanego humoru oraz… szczypty romansu.
DYSTRYBUTOR:Kino Świat
PREMIERA:21 lipca 2017 (kino - Polska)
ZWIASTUN: