Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
      

<< powrót

Repertuar kina na Tydzień 111

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zaprasza do KINA KDK. W repertuarze Tygodnia 111 (12-17 stycznia 2018 r.) trzy filmy, w tym jeden, w ramach akcji „ZIMA w MIEŚCIE - FERIE 2018 z KDK”.

Najmłodszych widzów, drugi tydzień z rzędu, zapraszamy na „Paddington 2” - drugą część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!

Z kolei dorosłych widzów, drugi tydzień z rzędu, zapraszamy na „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Polska komedia obyczajowa o piątce oddanych przyjaciół, którzy od dzieciństwa mieli wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie.

W ramach akcji „ZIMA w MIEŚCIE - FERIE 2018 z KDK” zapraszamy na film familijny „Zimowe przygody Jill i Joy”. Historia dziewczynek, które stają w obronie nowych przyjaciół. Przed seansem przeprowadzony zostanie konkurs z nagrodami „Szczęśliwy fotel”.


...czytaj więcej...


<< powrót


   Liczba odwiedzin: 10246430
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.