Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2018.03.10 - Warsztaty z samoobrony dla kobiet
Szkoła Leung Ting Wing Tsun Kung Fu w Kozienicach oraz Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, z okazji „Dnia Kobiet”, serdecznie zapraszają na warsztaty z samoobrony dla kobiet, które odbędą się w dniu 10 marca 2018 r. (sobota) o godz. 16.00 (grupa I) i o godz. 17.30 (grupa II), w sali tanecznej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).
  Informacje organizacyjne:
  • na warsztaty zapraszamy panie i dziewczęta,
  • na warsztatach uczestniczki zostaną zapoznane z podstawowymi i praktycznymi technikami samoobrony, umożliwiającymi pokonanie większego i silniejszego napastnika,
  • na warsztaty należy przyjść 10 min wcześniej, aby przebrać się w strój sportowy; warto pamiętać o butelce wody.
Wstęp wolny! UWAGA: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania - do 4 sztuk dla jednej osoby - od godz. 13.00 dnia 4 marca 2018 r. do wyczerpania limitu miejsc, w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29). Serdecznie zapraszamy !!!
Wing Tsun Kung Fu to chińska sztuka walki, stworzona ponad 300 lat temu przez mniszkę z klasztoru Shaolin, a uprawiana m.in. przez Brucea Lee i Jackiego Chana. Kozienicka szkoła należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Wing Tsun (IWTA) z siedzibą w Hong Kongu, Wschodnioeuropejskiego Stowarzyszenia Wing Tsun (EEWTO) i Polskiego Stowarzyszenia Wing Tsun, tym samym zapewnia przekazywanie rzetelnej wiedzy i kontakt z mistrzami. Instruktorzy Uczniowie podczas treningu znajdują się pod stałą opieką instruktora, który przekazuje wiedzę dotyczącą sztuki walki w łatwy i prosty do przyswojenia sposób. Zajęcia w szkole Wing Tsun Kung Fu Kozienice prowadzi Si-Mei Hanna Mickiewicz (3. stopień mistrzowski IWTA E.E.W.T.O), zgodnie z programem opracowanym przez Si-Fu Jarosława Buć (4. stopień mistrzowski IWTA E.E.W.T.O). Treningi w Kozienicach Treningi odbywają się w poniedziałki i czwartki w I LO im. Stefana Czarnieckiego.
 • o godz. 17:00 – treningi dla dzieci (6-11 lat),
 • o godz. 18:00 - treningi dla młodzieży (od 12 lat) i dorosłych
Każdy nowy uczeń rozpoczyna w grupie początkującej, w której poznaje teoretyczne podstawy systemu oraz ich praktyczne zastosowanie. Trening składa się m.in. z ćwiczeń formy, nauki obrony przed różnymi atakami oraz ćwiczeń izometrycznych. Rozwój umiejętności Podczas treningu uczniowie poznają zasady działania ciała ludzkiego (biomechanika) i rozwijają sprawność ruchową. Ponadto uczniowie uczą się szacunku do innych, regularny trening uczy systematyczności a nauka samoobrony zwiększa pewność siebie. Regularne seminaria i obozy treningowe a także bezpośredni kontakt z mistrzami zapewniają ciągły rozwój umiejętności. Bezpłatny trening próbny Zapisy poprzez:
 • stronę www.szkolakungfu.pl
 • wysłanie maila info@kungfukozienice.pl
 • fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/wtkozienice Wing Tsun Kung Fu Kozienice
 • kontakt telefoniczny: 883 145 000