Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy      
  
















   Działalność / Festiwal Piękna /    

2018.06.29-07.01 - PÓŁFINAŁ Miss Polski 2018, FINAŁ Miss Polski Nastolatek 2018 i PÓŁFINAŁ Mister Polski 2018
Przygotuj do druku    


29 czerwca 2018 r. (piątek) godz. 21.00
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    PÓŁFINAŁ Miss Polski 2018
    Wystąpi:
    • BLUE CAFE
    • LOKA
    Prowadzący:
    • Maciej Dowbor i Kamila Świerc (Miss Polski 2017)
    Do obejrzenia na antenie TV4 zapraszamy: 3 lipca 2018 r. (wtorek) o godz. 21.00.


30 czerwca 2018 r. (sobota) godz. 21.00
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    FINAŁ Miss Polski Nastolatek 2018
    Wystąpi:
    • SZYMON CHODYNIECKI
    • FELIVERS
    Prowadzący:
    • Robert Jarek „Mykee” i Klaudia Wiśniowska
    Do obejrzenia na antenie TV4 zapraszamy: 4 lipca 2018 r. (środa) o godz. 21.00.


1 lipca 2018 r. (niedziela) godz. 21.00
miejsce: Amfiteatr w Kozienicach, ul. Boh. Studzianek 30
    PÓŁFINAŁ Mister Polski 2018
    Wystąpi:
    • MONIKA URLIK
    • PETERSON (Piotr Przerada)
    Prowadzący:
    • Jakub Kucner i Robert Jarek „Mykee”
    Do obejrzenia na antenie TV4 zapraszamy: 5 lipca 2018 r. (czwartek) o godz. 21.00.


UWAGA !!! Na imprezy obowiązują bezpłatne zaproszenia.
Odbiór zaproszeń w punkcie informacji Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29) od 23 czerwca 2018 r. od godz. 9.00 lub bezpośrednio przed wydarzeniami, w miejscu odbywania się imprez.

Osoby, które pobiorą zaproszenia proszone są o punktualne przybycie - zgodnie z datą i godziną wydrukowaną na zaproszeniu. Po rozpoczęciu wydarzeń zaproszenie nie będzie upoważniało do zajęcia miejsca na widowni.

Informacja pod numerem telefonu 48 611 07 50 codziennie w godz. 9.00 - 21.00.






PÓŁFINAŁ Miss Polski 2018. Kozienice, 29 czerwca 2018 roku:
    1. Joanna Babynko – 1 Wicemiss Podlasia
    2. Weronika Bartkowska – 2 Wicemiss Ziemi Pomorskiej
    3. Irmina Bartoszuk – Miss Lubelszczyzny
    4. Kinga Bilińska – zgłoszenie internetowe
    5. Aleksandra Bodora – Miss Opolszczyzny
    6. Aleksandra Bogdan – Miss Warmii i Mazur
    7. Katarzyna Bukowiec – Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego
    8. Olga Buława – 2 Wicemiss Polski Województwa Zachodniopomorskiego
    9. Agnieszka Dudek – Miss Ziemi Sądeckiej
    10. Justyna Flejsner – Miss Ziemi Łódzkiej
    11. Sylwia Gibała – Miss Ziemi Radomskiej
    12. Klaudia Guze – 1 wicemiss Wybrzeża
    13. Angelika Hejnar – zielona karta Podkarpacia
    14. Anna Jaromin – Miss Beskidów
    15. Wiktoria Józwiak – 1 Wicemiss Ziemi Łódzkiej
    16. Marta Kaczmarczyk – 1 Wicemiss Warszawy
    17. Patrycja Karolak – 1 Wicemiss Opolszczyzny
    18. Anna Koc – zielona karta Wybrzeża
    19. Kinga Kołaczyńska – 2 Wicemiss Kujawsko – Pomorskiego
    20. Aleksandra Kowalczyk – 1 Wicemiss Polski UK & Ireland
    21. Wiktoria Kędzierska – zgłoszenie internetowe
    22. Małgorzata Mazur – 2 Wicemiss Wybrzeża
    23. Dominika Mieczkowska – 1 Wicemiss Śląska
    24. Aleksandra Nowacka – 1 Wicemiss Ziemi Radomskiej
    25. Dominika Ociepa – Miss Śląska
    26. Roksana Oraniec – zgłoszenie internetowe
    27. Magdalena Porowska – zielona karta Podlasia
    28. Klaudia Pustkowska – Miss Podkarpacia
    29. Karolina Soczewka – 3 Wicemiss Warszawy
    30. Karina Szczepanek – 2 Wicemiss Podlasia
    31. Luiza Szczerbowska – 1 Wicemiss Beskidów
    32. Elwira Talkowska – Miss Ziemi Łomżyńskiej
    33. Marlena Tokarewicz – 1 Wicemiss Warmii i Mazur
    34. Magdalena Wasiluk – Miss Podlasia
    35. Kinga Wawrzyniak – Miss Małopolski
    36. Karolina Wojtiuk – 1 Wicemiss Lubelszczyzny
    37. Aleksandra Wójcik – Miss Kujawsko – Pomorskiego
    38. Kamila Złośnik – Miss Opola
    39. Aneta Żelaskowska – Miss Wybrzeża
    40. Paloma Żochowska – Miss Warszawy


FINAŁ Miss Polski Nastolatek 2018. Kozienice, 30 czerwca 2018 roku:
    1. Anna Browarska – 1 Wicemiss Warmii i Mazur Nastolatek
    2. Kinga Bzdyra – zgłoszenie internetowe
    3. Natalia Czerw – zgłoszenie internetowe
    4. Martina Czeszak – Miss Beskidów Nastolatek
    5. Livia Dobies – zielona karta Beskidy
    6. Julia Florczak – Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej
    7. Julia Jaworska – Miss Polski Nastolatek & Ireland
    8. Nikola Jędruszak – casting Lubuskie
    9. Sandra Klabisz – zielona karta Śląskie
    10. Marta Kopiec – Miss Śląska Nastolatek
    11. Aleksandra Lubiniecka – Miss Podlasia Nastolatek
    12. Magdalena Łuczyńska – zielona karta Łódzkie
    13. Aleksandra Nocuń – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łódzkiej
    14. Nicole Nowocień – 1 Wicemiss Śląska Nastolatek
    15. Wiktoria Pogorzelska – Miss Warmii i Mazur Nastolatek
    16. Zuzanna Poteraj – 1 Wicemiss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej
    17. Katarzyna Rodziewicz – 1 Wicemiss Podlasia Nastolatek
    18. Hanna Siodłak – 1 Wicemiss Beskidów
    19. Oliwia Sokołowska – 2 Wicemiss Podlasia Nastolatek
    20. Klaudia Sycha – 1 Wicemiss Ziemi Pomorskiej Nastolatek
    21. Wiktoria Wiśniewska – Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej
    22. Alicja Zakrzewska – Miss Ziemi Pomorskiej Nastolatek
    23. Karolina Zaworska – Miss Nastolatek Podkarpacia




pobierz regulamin imprezy masowej: Miss_2018_regulamin.pdf


   Liczba odwiedzin: 10560883
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: TAAH.