obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

Kronika Kozienicka

Kawiarnia

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Miss Polski

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

Facebook-bok

Instagram

YouTube-bok

BIP-bok

RODO2019.11.17 - Poranek teatralny dla dzieci „Król Bul”
Przygotuj do druku    

Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zaprasza mieszkańców Gminy Kozienice na kolejne spotkanie z cyklu: „Poranki teatralne dla dzieci”.

Spektakl pt. „Król Bul” zaprezentują panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Nowej Wsi „Babeczki z pieprzem i solą”, a zrealizowany został we współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Kozienice im. ks. Franciszka Siarczyńskiego - Filią Nr 5 w Nowej Wsi.

Spotkanie z teatrem odbędzie się 17 listopada 2019 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali koncertowo-kinowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Przedstawienie adresowane jest do dzieci od 4 lat.

Wstęp wolny!
Uwaga: Obowiązują nieodpłatne wejściówki, do pobrania od godz. 13.00 dnia 9 listopada 2019 r., w kasach Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29).

Zapraszamy na wspaniałą rodzinną zabawę!!!

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poranków dostępnym na stronie: www.dkkozienice.pl/index2.php?id=8404


„Król Bul” to opowieść o królu, który bał się dentysty. Spokój całego królestwa zostaje wywrócony do góry nogami przez drobną królewską dolegliwość.

Opowieść pełna humoru, pięknych piosenek, a to wszystko sprawi, że cała rodzina będzie pękać ze śmiechu. A może przy okazji dzieci przestaną obawiać się dentystów?


   Liczba odwiedzin: 17353227
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.