obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Magazyn KDK /    

KDK Nr 106 / 31.03.2020
Przygotuj do druku    

W najnowszym wydaniu „Magazynu Kulturalnego KDK”: pandemia koronawirusa a sytuacja w kulturze, wirtualne działania Kozienickiego Domu Kultury i nowa wystawa fotografii – do zobaczenia w magazynie i w sieci.

W tym wydaniu przeczytamy też o wydarzeniach związanych z „Dniem Kobiet”: koncercie Mateusza Mijala, warsztatach samoobrony czy koncercie „Jarosy zawsze ten sam”.

Ponadto znajdziemy tu teksty o wyróżnieniu dla dyrektor KDK Elwiry Kozłowskiej, wizytach dzieci w telewizji lokalnej „Kronika Kozienicka” czy o wyjątkowym projekcie, który Kozienicki Dom Kultury będzie realizował z mieszkańcami.

Jest tu również obszerna relacja z eliminacji środowiskowych XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego i 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Dodatkowo w 106. numerze magazynu KDK znajdują się informacje o wydarzeniach, które w kwietniu organizuje Kozienicki Dom Kultury (o ile aktualna sytuacja związana z pandemią koronawirusa na to pozwoli).

pobierz: KDK_nr106_31.03.2020.pdf


   Liczba odwiedzin: 21586372
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.