obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Wystawy / ARCHIWUM /    

2020.05.04-12 - Wirtualna wystawa plakatów filmowych „5. Urodziny Kina KDK” cz. 2
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w oczekiwaniu na ponowne otwarcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, zapraszają na wirtualny spacer po wystawie plakatów filmowych „5. Urodziny Kina KDK” cz. 2. Wystawa została przygotowana w foyer Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), ale można ją obejrzeć tylko na fanpage’u na portalu Facebook (facebook.com/KDKimBK i facebook.com/KDKimBK) oraz w relacji wideo na kanale YouTube (youtube.com/KDKimBK).    Niniejsza wystawa prezentuje 26 plakatów filmowych z postaciami zwierząt z podziałem na plakaty filmów animowanych i familijnych, wyświetlanych w „Kinie KDK”, w latach 2017-2020.

    Z filmów animowanych zobaczymy następujące tytuły:
    • „Gang wiewióra 2”, „Sing”, „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska”, „Fernando”, „Kumple z dżungli”, „Sekretny świat kotów”, „Śnieżna paczka”, „Panda i Banda”, „Wilk w owczej skórze 2”, „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, „Corgi psiak królowej”, „Manu. Bądź sobą”, „Gang zwierzaków” i „Urwis”.

    Natomiast z familijnych:
    • „Był sobie pies”, „Patryk”, „Bella i Sebastian 3”, „Król lew”, „Dumbo”, „Chłopiec z burzy”, „Był sobie pies 2”, „Liliana Pędziwiatr”, „Mia i biały lew”, „O psie, który wrócił do domu”, „Chłopiec i wilk” i „Doktor Dolittle”.


Zdjęcia z wystawy na naszym profilu na FACEBOOKU   Liczba odwiedzin: 19785052
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.