Deklaracja dostępności
Standardy ochrony małoletnich
2020.05.04-12 - Wirtualna wystawa plakatów filmowych „5. Urodziny Kina KDK” cz. 2
Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, w oczekiwaniu na ponowne otwarcie Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach, zapraszają na wirtualny spacer po wystawie plakatów filmowych „5. Urodziny Kina KDK” cz. 2. Wystawa została przygotowana w foyer Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach (ul. Warszawska 29), ale można ją obejrzeć tylko na fanpage’u na portalu Facebook (facebook.com/KDKimBK i facebook.com/KDKimBK) oraz w relacji wideo na kanale YouTube (youtube.com/KDKimBK).

    Niniejsza wystawa prezentuje 26 plakatów filmowych z postaciami zwierząt z podziałem na plakaty filmów animowanych i familijnych, wyświetlanych w „Kinie KDK”, w latach 2017-2020. Z filmów animowanych zobaczymy następujące tytuły:
    • „Gang wiewióra 2”, „Sing”, „Pszczółka Maja. Miodowe igrzyska”, „Fernando”, „Kumple z dżungli”, „Sekretny świat kotów”, „Śnieżna paczka”, „Panda i Banda”, „Wilk w owczej skórze 2”, „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”, „Corgi psiak królowej”, „Manu. Bądź sobą”, „Gang zwierzaków” i „Urwis”.
    Natomiast z familijnych:
    • „Był sobie pies”, „Patryk”, „Bella i Sebastian 3”, „Król lew”, „Dumbo”, „Chłopiec z burzy”, „Był sobie pies 2”, „Liliana Pędziwiatr”, „Mia i biały lew”, „O psie, który wrócił do domu”, „Chłopiec i wilk” i „Doktor Dolittle”.

Zdjęcia z wystawy na naszym profilu na FACEBOOKU