obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Konkursy / ARCHIWUM /    

2020.05.15-25 - Konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranej piosenki Bogusława Klimczuka”
Przygotuj do druku    

Gmina Kozienice i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka zapraszają do udziału w konkursie plastycznym „Ilustracja do wybranej piosenki Bogusława Klimczuka” z okazji „Święta Polskiej Muzyki i Plastyki”. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook, w oficjalnej grupie Kozienickiego Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka pn. „Kulturalna grupa KDKod dnia 15 maja 2020 r. (piątek).

Udział w konkursie polega na wykonaniu pracy plastycznej, która przedstawi ilustrację do wybranej piosenki Bogusława Klimczuka – patrona Kozienickiego Domu Kultury, a następnie zrobieniu zdjęcia tej pracy i przesłania na adres: sekretariat@dkkozienice.pl najpóźniej do 25 maja 2020 r., do godz. 21.00.


Kilka propozycji kompozycji Bogusława Klimczuka ...czytaj więcej...


Szczegółowe informacje dostępne są w „Kulturalnej grupie KDK” w serwisie Facebook oraz w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej.

pobierz: Regulamin..pdf

pobierz: Protokol z rozsrzygniecia.pdf


Wyniki zostaną opublikowane na „Kulturalnej grupie KDK” w dniu 27 maja 2020 r. po godz. 19.00.


   Liczba odwiedzin: 19403417
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.