obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO


   Działalność / Magazyn KDK /    

KDK Nr 108 / 31.05.2020
Przygotuj do druku    

W najnowszym wydaniu „Magazynu Kulturalnego KDK”: konkurs na inicjatywy mieszkańców Gminy Kozienice, wirtualne działania Kozienickiego Domu Kultury na czas pandemii oraz kolejna wystawa plakatów filmowych.

W tym wydaniu przeczytamy również o odwołaniu XVIII Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka czy o zbliżającym się końcu przyjmowania zgłoszeń do XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marii Komornickiej.

Ponadto znajdziemy tu artykuły dotyczące działań proekologicznych, prowadzonych przez Kozienicki Dom Kultury i Gminę Kozienice. Miłośników poezji powinny zainteresować też utwory kozienickich poetów, które trafiły do antologii „Fraktale”.

Ponadto znajdziemy tu artykuł dotyczący wyników konkursów, które ogłoszone zostały dla członków „Kulturalnej grupy KDK” na portalu Facebook.

W tym wydaniu, nie znajdziemy zapowiedzi wydarzeń zaplanowanych przez Kozienicki Dom Kultury na czerwiec. Na podstawie decyzji Burmistrza Gminy Kozienice Piotra Kozłowskiego, wszystkie zaplanowane do 30 czerwca 2020 r. wydarzenia i imprezy na terenie gminy zostały odwołane.

pobierz: KDK_nr108_31.05.2020.pdf

Formularze do konkursu na inicjatywy mieszkańców Gminy Kozienice:
KDK_nr108_31.05.2020_zalacznik1.pdf
KDK_nr108_31.05.2020_zalacznik2.pdf


   Liczba odwiedzin: 22026456
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.