obraz nagłówka
      Strona główna             Działalność             Kalendarz Imprez             Galeria             Kontakt / O nas             Partnerzy             Deklaracja dostępności      
Kino

KDK

Uniwersytet Trzeciego Wieku

PIT

Festiwal

Furmanik-bok

Breakdance-bok

Komornicka

BIP-bok

RODO2020.06.03-07.12 - Konkurs na inicjatywy lokalne w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice”
Przygotuj do druku    

Narodowe Centrum Kultury i Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Kozienice (miasto i sołectwa) do udziału w konkursie na inicjatywy lokalne, w ramach projektu KDK „Razem dla kultury w Gminie Kozienice” (termin składania wniosków o dofinansowanie: 15 czerwca - 12 lipca 2020 r., do godz. 15.00).
  Żeby otrzymać dofinansowanie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (dostępny poniżej),
  a następnie złożyć go w dniach od 15 czerwca do 12 lipca 2020 r., do godz. 15.00

  za pośrednictwem:
  • poczty tradycyjnej, na adres: Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka, ul. Warszawska 29, 26-900 Kozienice,
  • poczty elektronicznej, na adres: sekretariat@dkkozienice.pl,
  • lub osobiście, we wtorki i w czwartki, w godz. 10.30-11.30 i 15.30-16.30 w Centrum Kulturalno-Artystycznym w Kozienicach, ul. Warszawska 29.

  UWAGA: W dniach 15-23 czerwca 2020 r. zaplanowane zostały konsultacje. Jeżeli macie pomysł, ale potrzebujecie wsparcia i porady, aby dostosować go do regulaminu – możecie to omówić z naszą ekspertką! Ania Pietraszko z Fundacji Obserwatorium będzie pełniła dyżur mailowy i telefoniczny. Możecie skontaktować się z nią pod adresem e-mail: f.obserwatorium@gmail.com lub telefonie pod nr 515 235 478. Zapraszamy serdecznie do konsultacji i składania wniosków!
Inicjatywy wybrane do dofinansowania, będą mogły być zrealizowane w terminie od 1 września do 10 listopada 2020 r.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu, który publikujemy poniżej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy mają głowy pełne pomysłów i są gotowi na ich realizację!Program „Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020”, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury, realizowany jest zgodnie z założeniami Paktu dla Kultury. Celem programu jest zwiększenie zaangażowania domów kultury, ośrodków kultury oraz centrów kultury i sztuki w życie społeczności lokalnych poprzez odkrywanie i wspieranie oddolnych inicjatyw kulturotwórczych, realizowanych przez mieszkańców gmin miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich. Główny nacisk programu położony jest na nawiązywanie przez dom kultury stałych relacji z mieszkańcami miejscowości, na terenie których działa. Odkrywanie talentów i wzmacnianie potencjału społecznego ma owocować stworzeniem wspólnych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych i przestrzeni publicznej.

Wspólnie możemy zrealizować Wasze pomysły na przedsięwzięcia z zakresu kultury!


Regulamin i formularze do konkursu na inicjatywy mieszkańców Gminy Kozienice:Lista inicjatyw zakwalifikowanych do oceny merytorycznej pod poniższym linkiem:

KLIKNIJ https://www.dkkozienice.pl/index.php?id=9621


   Liczba odwiedzin: 19403616
©2011 Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka
Projekt graficzny: Dom Kultury wykonanie: ArtGabi.